Головна » «Примарний гонщик» з Кіану Рівзом? Що відомо

«Примарний гонщик» з Кіану Рівзом? Що відомо

«Примарний гонщик» з Кіану Рівзом
«Примарний гонщик» з Кіану Рівзом

Шанувальники все глибше занурюються в припущення про те, чи зніметься Кіану Рівз у фільмі про Примарного гонщика, адже чутки не вщухають до 2024 року.

Незважаючи на те, що Ніколас Кейдж, схоже, не має наміру повертатися до своєї версії «Примарного гонщика», Джонні Блейз залишається одним із найпопулярніших персонажів Marvel, оскільки MCU продовжує розширюватися.

Ходили чутки, що багато акторів претендували на роль персонажа протягом багатьох років, від Нормана Рідуса до Кіану Рівза, тоді як шанувальники сподівалися побачити вогняного антигероя в тому ж всесвіті, що й Наймогутніші герої Землі.

Кіану Рівз — Примарний гонщик

Новий фанатський трейлер на YouTube, схоже, розповідає про майбутній фільм Marvel Studios “Примарний гонщик“.

У трейлері Рівз з’являється в ролі Джонні Блейза/Примарного гонщика в MCU.

На жаль, як і у випадку з незліченною кількістю інших концептуальних відео, створених фанатами, подібних до цього на YouTube. Цей фільм є абсолютною підробкою, і немає жодних підтверджень того, що фільм про Примарного гонщика буде знятий Marvel Studios, з Кіану Рівзом або без нього.

Коли вийде наступний фільм «Примарний гонщик»? Чутки про те, що проект «Примарний гонщик» знаходиться в розробці в Marvel Studios, ходили роками. В тому числі в 2020 році повідомлялося, що новий проект MCU розробляється без особливої помпи.

Це був би зовсім інший Примарний гонщик, ніж той, якого зіграв Габріель Луна в 4 сезоні «Агентів Щ.И.Т.».

В окремому звіті за 2021 рік йшлося про те, що Marvel Studios веде переговори з новим актором на роль у MCU, але імена не розголошуються.

У «Примарного гонщика» не було сольного фільму з 2011 року. Але в 2013 році Marvel Studios повернула собі права на зйомки фільмів з ним (за даними Screen Rant).

Майбутнє Примарного гонщика в MCU

Примарного гонщика раніше дражнили в MCU у вигляді пари невеликих і дивних посилань у фільмі «Вона-Халк: Адвокат». І тепер багато хто задається питанням, чи відбудеться його повноцінний дебют у MCU і коли.

Найкращі фільми в історії кінопремії Оскар

Прокрутити вгору