Головна » «Хеллбой» 2019 на Netflix несподівано сподобався глядачам

«Хеллбой» 2019 на Netflix несподівано сподобався глядачам

«Хеллбой» 2019 на Netflix
«Хеллбой» 2019 на Netflix

Погано оцінений фільм «Хеллбой» з Девідом Харбором у головній ролі входить до десятки найпопулярніших фільмів на Netflix.

В екранізації 2019 року Харбор взяла на себе роль надприродної істоти з пекла, оскільки стародавня і могутня королева, яку грає Мілла Йовович, наближає кінець світу. Сподіваючись відродити франшизу через одинадцять років після фільму Гільєрмо дель Торо «Хеллбой 2: Золота армія», перезавантаження вийшло блідим, критики вважали його невигадливим і нездатним утримати увагу.

Незважаючи на те, що «Хеллбой» 2019 року вважався провальним, проект знайшов друге життя на стрімінгових платформах. Netflix повідомив, що фільм був одним із найпопулярніших минулого тижня. Фільм посів шосте місце з 3,7 мільйонами переглядів. Хеллбой стоїть вище за Чорного Адама.

Чи зможе Хеллбой повернутися в кінотеатри?

Хеллбой зазнав невдачі, намагаючись вийти в нуль з бюджетом виробництва в 50 мільйонів доларів. Однак проект став одним з найгучніших провалів за останній час, зібравши всього 55 мільйонів по всьому світу. Таким чином, будь-які надії на потенційне продовження швидко розвіялися.

Незважаючи на це, Millenium Media та Dark Horse Entertainment знову працюють разом, анонсуючи Hellboy: The Hunchback у 2023 році. Фільм натхненний коміксом Майка Міньйоли, який написав сценарій у співавторстві з Крістофером Голденом. Знімальний процес вже завершено.

Читайте нашу рецензію на серіал “Володарі повітря” від Apple. Це новий серіал Спілберга про військових льотчиків часів другої світової війни.

Прокрутити вгору