Головна » Чи є сцена після титрів фільму «Ґодзілла і Конг: Нова імперія»?

Чи є сцена після титрів фільму «Ґодзілла і Конг: Нова імперія»?

Чи є сцена після титрів
Чи є сцена після титрів у Ґодзілла і Конг: Нова імперія?

Годзілла і Кінг-Конг повернулися на великий екран завдяки ще одному голлівудському блокбастеру з ними в головній ролі.

Прем’єра фільму «Ґодзілла і Конг: Нова імперія» відбулася 28 березня 2024 року. Глядачі, напевно, задаються питанням, чи варто затримуватися трохи довше після фіналу, щоб побачити сцену після титрів. Чи включили автори такий бонус?

Чи є сцена після титрів у фільмі «Ґодзілла і Конг: Нова імперія»?

Творці великих франшиз і супергеройських фільмів привчили глядачів очікувати сюрприз у вигляді сцени після титрів після закінчення основного фільму. Серіал MonsterVerse, здається, є винятком, і, на відміну від MCU, він не має традиції включати щось наприкінці фільмів. У фільмі «Ґодзілла і Конг» немає сцени після титрів. Схожа ситуація була і з попередньою повнометражною частиною всесвіту «Ґодзілла проти Конга».

Про що фільм «Ґодзілла і Конг: Нова імперія»?

«Ґодзілла і Конг 2» — фільм про монстрів, який є продовженням «Ґодзілли проти Конга». У новому проекті MonsterVerse Конгу і Годзіллі доводиться зіткнутися з новою смертельною загрозою, яка ховається в нашому світі і загрожує існуванню як монстрів, так і людей. Фільм 2024 року заглиблюється в історію Титанів і розкриває таємниці Острова Черепа.

Акторський склад і творці фільму «Ґодзілла і Конг: Нова імперія»

Режисером фільму знову виступив Адам Вінгард, а за виробництво зайнялася компанія Legendary Pictures, яка виділила 75% від загального бюджету. Сценарій написали Террі Россіо і Джеремі Слейтер. До акторського складу увійшли Ден Стівенс, Ребекка Холл, Брайан Тайрі Генрі, Кейлі Хоттл, Алекс Фернс та Фала Чен.

Дивіться огляд новогу фантастичного серіалу “Сигнал” від Netflix

Прокрутити вгору