Головна » Ґодзілла і Конг: Нова імперія. Погляди на фільм

Ґодзілла і Конг: Нова імперія. Погляди на фільм

Ґодзілла і Конг: Нова імперія

«Ґодзілла і Конг: Нова імперія» виходить на екрани кінотеатрів цього тижня. Після успіху фільму «Годзілла проти Конга» у 2021 році Warner Bros. Discovery поспішила замовити новий блокбастер, який обіцяє бути не менш успішним.

Перші реакції на фільм з’явилися після прем’єри в Лос-Анджелесі. До сих пір відгуки про Godzilla & Kong були дуже позитивними. На думку преси, це хороший бойовик, в якому постійно щось відбувається. Хоча історія знову залишає бажати кращого.

ComicBook:

«Ґодзілла і Конг: Нова імперія» – це динамічний, захоплюючий бойовик з такою кількістю екшену кайдзю. Це, безумовно, моя улюблена частина MonsterVerse. Ідеальне поєднання Destroy All Monsters та Guardians of the Galaxy.

Digital Spy:

«Нова імперія» – найцікавіший фільм із серії MonsterVerse, і, здається, всі зрозуміли місію. Історія трохи скупа, але зіткнення титанів з лишком компенсує це.

ThePlaylist:

Це АТОМНИЙ ВИБУХ! Фантастично химерна психоделічна подорож у дусі обкладинок альбомів 80-х, з багряними мавпами, морозними драконами та чудово абсурдним Деном Стівенсом. Ще одна ВЕСЕЛА частина MonsterVerse!

“Годзілла і Конг” вийде в кінотеатрах 28 березня 2024 року.

Український фільм “Я, Побєда і Берлін” вийшов у кінотеатрах: Огляд кінострічки

Прокрутити вгору