Головна » Мінісеріал “Сьоґун”: Чому його варто подивитись?

Мінісеріал “Сьоґун”: Чому його варто подивитись?

Мінісеріал "Сьоґун" (Фото: google)
Мінісеріал “Сьоґун” (Фото: google)

Американський історично-драматичний мінісеріал “Сьоґун” недавно вийшов на екранах. За свої всього 5 серій, він вже здобув визнання як серед глядачів, так і серед кінокритиків. Прем’єра відбулася 27 лютого 2024 року, і вже за перші шість днів мінісеріал зібрав 9 мільйонів переглядів у всьому світі.

Тепер “Сьоґун”, що транслюється на Disney+ в Японії, став справжнім хітом. Це лише початок успіху, адже відгуки та інтерес до нього лише зростають.

Читайте також: Новинки фільмів 2024 року, які вже вийшли на великий екран

Створення та прем’єра

“Сьоґун” базується на однойменному романі 1975 року Джеймса Клавелла, який розповідає про пригоди англійського моряка у Японії XVII століття. Хоча цей роман вже був екранізований у форматі 5-серійного кінофільму в 1980 році, творці нового мінісеріалу обіцяють новий, більш ефектний та цікавий підхід до сюжету.

Учасники та зйомки

У “Сьоґун” головні ролі виконують японські актори, зокрема Хіроюкі Санада, Космо Джарвіс, Анна Савай, Таданобу Асано та Такехіро Хіра. Зйомки мінісеріалу відбувалися у Японії, Великій Британії та Південній Африці, при цьому було збудовано близько 170 декорацій та залучено понад 2000 акторів масовки. “Сьоґун” став одним із найдорожчих проектів телебачення FX в історії.

Сюжет

“Сьоґун” розповідає історію про двох чоловіків з різних світів та жінку-самурая леді Маріко. Джон Блекторн – англійський моряк, що потрапляє в Японію після корабельної аварії, і лорд Торанага – могутній володар, що веде боротьбу з політичними супротивниками.

Трейлер

Реакція критиків

“Сьоґун” вже отримав високу оцінку японських критиків та прихильників, а також був зазначений у таких престижних виданнях, як “The New York Times”, “The Hollywood Reporter”, “Variety” та інші. Forbes назвав мінісеріал “найкращим на телебаченні зараз”. Критики відзначають його візуальну розкішність, культурну правдоподібність та загальну зрозумілість сюжету.

“Сьоґун” зараз має рейтинг схвалення 99% та середній бал 84 зі 100 на основі відгуків 38 критиків, що свідчить про його “загальне визнання”.

Прокрутити вгору