Головна » Фільм “Почерк кіллера”: Трейлер, сюжет, дата виходу

Фільм “Почерк кіллера”: Трейлер, сюжет, дата виходу

Фільм "Почерк кіллера": Трейлер, сюжет, дата виходу (Фото: google)
Фільм “Почерк кіллера”: Трейлер, сюжет, дата виходу (Фото: google)

Злочини не знають кордонів, а кожна загадка приховує в собі ключ до розкриття темних таємниць. У захоплюючому світі кримінальних детективів і міжнародних інтриг, найновіша подія вже на підході. Скоро вийде фільм, який захопить глядача у захоплюючу подорож до найтемніших кутків Чикаго та Шотландії. Ви готові приєднатися до цієї неперевершеної події?

Читайте також: Новинки фільмів 2024 року, які вже вийшли на великий екран

Фільм “Почерк кіллера”: Сюжет

Детективу поліції Чикаго, Дену Лоусону (зіграному Семюелом Л. Джексоном), отримують повідомлення про серійного вбивцю, який активізувався в Шотландії. Його методи вбивства і підписні рухи відповідають злочинам, за які досі не вдалося заарештувати жодного підозрюваного в Чикаго. Девʼять років тому цей загадковий злочинець забрав життя п’яти жінок, серед яких була і дівчина самого Лоусона. Тепер він направляється до Шотландії, де співпрацюватиме з місцевим детективом Ґленом Бойдом (зіграним Джанні Капальді), щоб розгадати можливі зв’язки між усіма цими злочинами.

У процесі розслідування настає ключовий момент, коли з’являється Вокер (виконаний Венсаном Касселем), колишній партнер Лоусона. Він має в своєму розпорядженні нові докази, які можуть перевернути усі попередні припущення і змінити хід розслідування.

Офіційний трейлер

Дата віходу: 11 квітня 2024
Формат: 2D (адаптовано для осіб з порушеннями зору та слуху)
Країна: США, Велика Британія
Студії: Red Sea Media, High Five Films, BondIt Media Capital, Extra People; Streamdigital
Тривалість: 97 хвилин
Жанр: екшн, бойовик, пригодницький
Режисер: Террі Мак-Доно (відомий за серіалом “Пуститися берега”)
Актори: Семюел Л. Джексон (відомий ролями в “Капітан Марвел”, “Месники”, “Месники: Ера Альтрона”), Венсан Кассель (відомий за “Джейсон Борн”, “Дванадцять друзів Оушена”), Джанні Капальді, Лора Геддок, Джон Ганна, Кейт Дікі, Браян Мак-Карді та інші.

Прокрутити вгору