Головна » Фільм “Бідолашні створіння”: Оскароносний Хіт тепер доступний онлайн

Фільм “Бідолашні створіння”: Оскароносний Хіт тепер доступний онлайн

Фільм "Бідолашні створіння" (Фото: google)
Фільм “Бідолашні створіння” (Фото: google)

Фільм “Бідолашні створіння” від режисера Йоргоса Лантімоса номінований на 11 премій Оскар, ставши другим за кількістю номінацій після “Оппенгеймера”. Ця стрічка здобула низку перемог на найвизначнішій кінопремії року.

Рекомендації Кіно Клубу: Міні-серіали 2023 року, які варто обов’язково подивитися

Популярність в Україні

В Україні фільм вийшов на екрани 18 січня 2024 року, зібравши за перші два тижні 3,5 мільйона гривень. Хоча його демонстрували лише англійською, “Бідолашні створіння” зробили справжній аншлаг в кінотеатрах.

Новий етап: Онлайн доступ

Тепер “Бідолашні створіння” можна дивитись онлайн українською мовою на медіасервісі MEGOGO з 27 березня. Озвучку виконала творча група Sunnysiders Audiovisual спеціально для MEGOGO. Фільм доступний із українською озвучкою, оригінальним звуком та українськими субтитрами.

Фільм “Бідолашні створіння”: Сюжет

Стрічка заснована на романі Аласдера Ґрея 1992 року. Головна героїня, Белла Бакстер, відроджена божевільним вченим, вирушає в подорож через континенти разом з адвокатом Дунканом Веддерберном.

У своєму шляху вони зустрічають незвичайних істот, що викликають здивування та враження у глядачів. На тлі надзвичайних пригод і небезпек вони поступово розкривають свої характери, ставлячи під сумнів свої переконання і цінності.

Офіційний трейлер

“Бідолашні створіння” – це не лише захоплююча історія про пригоди та відкриття, але й унікальна можливість пережити ці емоції українською мовою. Зараз ви можете насолоджуватись цим незабутнім кінопроектом онлайн, відчуваючи всю глибину і красу його сюжету та образів. Не пропустіть шанс підкорити світ та подивитись фільм “Бідолашні створіння” разом з нами на MEGOGO!

Прокрутити вгору