Головна » Французька мелодрама “Нічні незнайомці” тепер в кінотеатрах України

Французька мелодрама “Нічні незнайомці” тепер в кінотеатрах України

Французька мелодрама "Нічні незнайомці" (Фото: google)
Французька мелодрама “Нічні незнайомці” (Фото: google)

25 квітня в українських кінотеатрах відбудеться прем’єра французької мелодрами “Нічні незнайомці”, яка стала другою за важливістю у конкурсній програмі Каннського кінофестивалю “Особливий погляд”.

Рекомендації редакції: Цікаві детективи 2023 року, які варто подивитись

Французька мелодрама “Нічні незнайомці”: Сюжет

Чи може гучна сварка в підземці перетворитися на палку пристрасть? У Парижі — звісно! Наталі та Емерік — двоє незнайомців, які випадково зіштовхнулися в нічному метро. Їхня сварка в переповненому вагоні обернеться спонтанним сексом у фотобудці. Разом вони проведуть безтурботну ніч під французьким небом, щоб на світанку дізнатися, чи продовжать вони шлях разом.

Офіційний трейлер

Режисером і автором сценарію є Алекс Лутц, який також виконав головну чоловічу роль. Відомий своїми акторськими роботами в фільмах “Вихор” Ґаспара Ное та “Афера містера Нока” з Омаром Сі, Лутц отримав престижні нагороди на Премії “Сезар” та Премії “Люмʼєр” за свою акторську майстерність.

Головну жіночу роль виконала Карін Віар, зірка фільму Жана-П’єра Жене “Делікатеси”. Віар також вперше за кар’єру стала продюсеркою та сценаристкою фільму. За підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, ця робота стане доступною для української аудиторії.

Фільм отримав відзнаки за свою ідеальну реалізацію на Каннському кінофестивалі, і видання Cineuropa назвало його “Ідеальним Каннським фільмом”. Screen Daily визнав його “Витонченим, сексуальним, надзвичайно балакучим та архетипово французьким”.

Прокрутка до верху