Головна » Знайомтеся з Остіном Батлером: від зірки телебачення для підлітків до голлівудського сенсації.

Знайомтеся з Остіном Батлером: від зірки телебачення для підлітків до голлівудського сенсації.

Знайомтеся з Остіном Батлером
Знайомтеся з Остіном Батлером

Остін Батлер – це ім’я, яке останнім часом активно обговорюється в Голлівуді, особливо після його неймовірної ролі Елвіса Преслі в музичній біографічній стрічці “Елвіс” 2022 року. Але хто такий Остін Батлер і як він досягнув слави?

Шлях Батлера в індустрії розваг почався з ролей у телевізійних шоу для дітей та підлітків, таких як “Зої 101” та “Дівчата Керрі”, префіксоване відомої серії “Секс у великому місті”. Ці ранні роботи заклали основу його акторської кар’єри, демонструючи його талант і універсальність на екрані.

Однак справжній прорив Батлера відбувся на Бродвеї разом з легендою кіно Дензелом Вашингтоном. Його виступ у “Льодяному компресі” Юджина О’Нілла здобув визнання критиків і привернув увагу впливових людей Голлівуду, відкриваючи йому двері до більших можливостей.

У 2019 році кар’єра Батлера взяла новий оберт зі значними ролями в двох високо оцінених фільмах. Спочатку він вразив глядачів і критиків своєю роллю члена сім’ї Менсона Текса Вотсона у фільмі Квентіна Тарантіно “Одного разу в… Голлівуді”. Потім прийшла роль, яка закріпила його статус зірки – відтворення іконічного Елвіса Преслі в стрічці База Лурманна “Елвіс”. Ця роль не тільки принесла Батлеру премію “Золотий глобус”, але й забезпечила номінацію на премію “Оскар”, що стало важливою подією в його кар’єрі.

Зараз Батлер продовжує захоплювати глядачів своєю присутністю на екрані. Він зіграв одну з головних ролей у міні-серіалі Apple TV+ “Володарі неба”. І з’явився у довгоочікуваному науково-фантастичному драматичному фільмі “Дюна: Частина Друга”.

Читайте нашу рецензію на серіал “Володарі повітря” від Apple. Це новий серіал Спілберга про військових льотчиків часів другої світової війни.

Зі своїм талантом, присвяченістю і непередбачуваною привабливістю Остін Батлер безсумнівно вибив собі місце в Голлівуді. Та його подорож тільки починається.

Прокрутити вгору