Головна » Фільм “Бунтівний місяць 2”: Сюжет, трейлер, дата виходу

Фільм “Бунтівний місяць 2”: Сюжет, трейлер, дата виходу

Фільм "Бунтівний місяць 2": Сюжет, трейлер, дата виходу (Фото: Netflix)
Фільм “Бунтівний місяць 2”: Сюжет, трейлер, дата виходу (Фото: Netflix)

Нещодавно вийшов офіційний трейлер другої частини фільму “Бунтівний місяць. Частина 2: Та, що лишає шрами”. Він був оприлюднений у соціальних мережах Netflix. Сама ж прем’єра фільму запланована на 19 квітня 2024 року.

Фільм “Бунтівний місяць 2” (Офіційний трейлер)

Трейлер демонструє Кору Софії Бутелли та її команду воїнів, які готуються до фінальної битви проти Материнського світу разом із жителями Вельдта.

Фільм “Бунтівний місяць 2”: Сюжет

Бунтівний місяць. Частина 2: Та, що лишає шрами” продовжує захоплюючу сагу про Кору та воїнів, які вижили. Вони готуються віддати все, борючись на боці хороброго народу Вельдта, щоб захистити колись мирне село – нову батьківщину для тих, хто втратив своє в боротьбі з Материнським світом. Напередодні битви воїни зіткнуться з правдою про своє минуле, розкриваючи, чому саме вони ведуть цей бій. У міру того, як уся міць Королівства стримує зростаюче повстання, непорушні зв’язки налагоджуються, з’являються герої та стають легендами.

“Бунтівний місяць” – американський епічний науково-фантастичний пригодницький фільм режисера Зака Снайдера за сценарієм, спільно написаним з Шаєм Хаттеном і Куртом Джонстадом. У головних ролях зіграли Софія Бутелла, Чарлі Ганнем, Рей Фішер, Джимон Гонсу, Ентоні Гопкінс та Корі Столл.

Читайте також: Новинки фільмів 2024 року, які вже вийшли на великий екран

Фільм “Бунтівний місяць: Частина 1: Дитя вогню»: Сюжет

У віддаленій галактиці імперія, відома як Материнський Світ, неустанно розширює свої межі, підкорюючи все нові й нові планети. Адмірал Аттікус Нобл, разом зі своїми військами, висаджується на невеликій планеті Вельдт і вимагає від місцевих фермерів забезпечити його армію продовольством. Однак коли місцевий староста Сіндрі відмовляється виконати його вимогу, Нобл безжалісно вбиває його. На Вельдті проживає загадкова жінка на ім’я Кора, яка під час появи імперських військ починає поспішно збирати свої речі, але вирішує залишитися, щоб врятувати одну з мешканок планети від зґвалтування солдатами. Тим часом у самому серці імперії розпочинається державний переворот.

Фільм “Бунтівний місяць: Частина 1: Дитя вогню» (Офіційний трейлер)

Фільм “Rebel Moon – Part One: A Child of Fire”, від Netflix та режисера Зака Снайдера, розкриває цю захоплюючу історію. У головних ролях виступають Софія Бутелла, Джимон Хонсу, Ед Скрейн та Чарлі Ганнем. Тривалість стрічки складає 2 години 15 хвилин. На агрегаторі рецензій Rotten Tomatoes фільм отримав лише 23% позитивних відгуків від критиків, але має високий рейтинг серед глядачів – 73%. Рейтинг IMDb становить 6,4.

Перша частина фільму вийшла 15 грудня 2023 року в США, а 21 грудня 2023 року на Netflix.

Прокрутити вгору