Головна » Assassin’s Creed: Hexe подробиці гри

Assassin’s Creed: Hexe подробиці гри

Assassin's Creed: Hexe
Assassin’s Creed: Hexe подробиці

Ubisoft працює відразу над декількома іграми Assassin’s Creed, кожна з яких є чимось унікальним. Assassin’s Creed: Codename Red вийде цього року, а за нею – Codename Hexe.

Журналіст Том Хендерсон поділився подробицями про майбутню Assassin’s Creed: Codename Hexe, розкривши важливі аспекти проєкту, які йому надали джерела зсередини Ubisoft. Згідно з його доповіддю, проект знаходиться на ранній стадії розробки, але загальна концепція вже сформована.

Однією з ключових новин є інформація про плани релізу гри. За словами Хендерсона, Ubisoft планує випустити Assassin’s Creed: Hexe у 2026 році безпосередньо на платформі Assassin’s Creed Infinity. Швидше за все, реліз відбудеться восени, через пару років після Red.

Однією з головних змін, на яку чекають фанати, є перехід до більш лінійної структури гри. Хоча механіка відкритого світу все ще буде присутня, проект обіцяє повернутися до витоків серії, пропонуючи більш напружений і кінематографічний геймплей.

Згідно з витоком, головною героїнею гри стане відьма на ім’я Ельза. Важливо відзначити, що це тимчасове ім’я і може бути змінено пізніше. Героїня має низку надприродних здібностей, серед яких здатність керувати тваринами. Персонаж обіцяє стати одним із найбільш пам’ятних в історії франшизи.

Assassin’s Creed: Codename Hexe занурить геймерів у похмуру та похмуру атмосферу. Очікується, що в ньому буде використана механіка страху, яка була успішно реалізована в доповненні Assassin’s Creed Syndicate: Jack the Ripper, додавши додаткові елементи напруги та атмосфери.

Події Гекса розгорнуться на території Священної Римської імперії 16 століття, в період інквізиції та полювання на відьом. Це дозволить гравцям зануритися в атмосферу того часу і пережити захоплюючі пригоди в історичному контексті.

Assassin’s Creed: Codename Hexe розробляється Ubisoft Montreal, розробниками оригінальних Assassin’s CreedFor Honor та інших хітів. Хоча гра все ще перебуває на ранніх стадіях розробки, деталі звучать надзвичайно цікаво.

Перша безкоштовна гра PS Plus у травні 2024 року

Прокрутити вгору