Головна » Перша безкоштовна гра PS Plus у травні 2024 року

Перша безкоштовна гра PS Plus у травні 2024 року

Перша безкоштовна гра PS Plus у травні 2024 року (Фото: google)
Перша безкоштовна гра PS Plus у травні 2024 року (Фото: google)

Список ігор PlayStation Plus, які будуть додані до сервісу в травні 2024 року, поки що не підтверджений, але поки що все виглядає не дуже добре.

Рекомендації Кіно Клубу: Добірка міні-серіалів з небанальним сюжетом для вечірнього перегляду

Вже відомо, що деякі проєкти залишать сервіс, зокрема деякі з найбільших новинок. Наприклад, кілька частин Final Fantasyшутер Immortals Of Aveum 2023 року та спін-офф Minecraft. Тим не менш, на сервісі все ще є багато чудових ігор, особливо для рівнів Extra та Premium.

Поки ми ще не знаємо, які проєкти будуть у стандартному роздачі, проте вже відомо щодо однієї гри для Premium підписників.

PS Plus підтвердила гру на травень 2024 року

Animal Well –  PS5 (Extra, Premium – доступно з 9 травня 2024 року)

Дія Animal Well відбувається в сюрреалістичному, занедбаному лабіринті. Ви відкриєте для себе таємничий, нелінійний, взаємопов’язаний світ, вирішуючи головоломки в більш ніж 250 кімнатах, і вам доведеться покластися на свою кмітливість, щоб уникнути небезпеки. Без бою ця метроідванія досить унікальна порівняно зі своїми конкурентами, і вам доведеться уникати істот, які одночасно красиві та лякають, маніпулюючи піксельним світом.

Лінійка ігор Essential буде оголошена 1 травня, а ігри для рівнів Extra та Premium будуть належним чином представлені 15 травня 2024 року. Це відбуватиметься за звичайною схемою анонсів до того, як ігри стануть доступними 7 та 21 травня відповідно.

Прокрутити вгору