Головна » Відгуки про 2 сезон Велма з’явились в мережі

Відгуки про 2 сезон Велма з’явились в мережі

Відгуки про 2 сезон Велма
З’явились відгуки про 2 сезон Велма

Спін-офф “Скубі-Ду” – серіал “Велма” повернеться цього тижня для другого сезону на сервісі “HBO Max”, і напередодні прем’єри почали з’являтися огляди нових епізодів.

Анімаційне шоу викликало багато суперечок у 2023 році, проте майже одразу було підтверджено, що другий сезон знаходиться у виробництві. Як відзначили критики, нові епізоди вийшли кращими, але шанувальники боягузливого пса знову не особливо зрадіють.

У відгуках відзначається, що автори мультсеріалу вирішили пожартувати з приводу критики першого сезону, яка часом виходить непогано. Однак, врешті-решт, сценарій «настільки безглуздий, що насправді працює жахливим чином, що викликає кошмари».

The hollywood handle – 5/10

2 сезон – гідне продовження, але воно все одно не може бути таким веселим, як могло б бути. Гумор кращий, але сюжет по суті той самий: звичайна детективна гра.

Праймтаймер

Зрештою, це точно не той мультфільм про Скубі, який ми дивилися в дитинстві, і творці прагнуть постійно нагадувати нам про це – на краще чи на гірше.

Незважаючи на неоднозначні оцінки майже на всіх агрегаторах (2,1/10 на IMDb та 7% на Rotten Tomatoes від глядачів), анімаційне шоу з віковим рейтингом R (18+) користувалося великою популярністю. При цьому шанувальники Скубі-Ду розкритикували його за незвичайний гумор та атмосферу.

Другий сезон шоу про Вельму стартує 25 квітня 2024 року на телеканалі Max. Третій сезон ще не затверджений.

Скубі-Ду для дорослих: Вийшов постер 2-го сезону серіалу “Вельма”

Прокрутити вгору