Головна » Комедія “Татова донька”: Презентація української стрічки

Комедія “Татова донька”: Презентація української стрічки

Довгоочікувана драматична комедія “Татова донька” (La fille de son père) найперше була показана на Каннському кінофестивалі 2023 року. Ставши фільмом-закриттям паралельної програми “Тиждень критики”, стрічка вразила аудиторію своїм поетичним та нестандартним поглядом на батьківство та родинні зв’язки.

Комедія "Татова донька" (Фото: google)
Комедія “Татова донька” (Фото: google)

Читайте також: Турецькі історичні серіали, що захоплюють світ

Обмежений прокат

Прокат “Татової доньки” обмежений і доступний лише в обраних кінотеатрах на короткий період часу. Саме тому, 9 травня, в Україні розпочнуться покази цієї стрічки. Слідкуйте за оновленнями розкладу на сторінці фільму.

Комедія “Татова донька”: Сюжет

Фільм розповідає історію Етьєна, молодого батька, який змушений ставати на власні ноги, коли йому ще не виповнилося 20 років. Після того, як його кохана раптово залишає його з маленькою донькою, він вирішує піднятися на висоти батьківства. Однак коли доньці виповнюється 17 років, вони разом виявляють в телевізійних новинах зниклу матір. Це стає поштовхом для останньої сімейної подорожі, де спливають неприємні таємниці минулого.

Трейлер

Вражаючі акторські виступи

У фільмі головні ролі виконують Науель Перес Біскаярт та Селест Брюнкель. Перший відомий своїми нагородами, а друга – одна з перших великих ролей в її кар’єрі.

Відзначення режисера та сюжету

Режисером картини є Ерван ле Дюк, відомий своїм участю на Каннському кінофестивалі. Його стиль порівнюють з творчістю Бастера Кітона та Жака Таті.

Світові ЗМІ щодо фільму

Світові кіножурнали та онлайн-видання оцінили фільм як “химерну комедійну драму про батька та доньку”, “стильний погляд на перше кохання та біль розбитого серця”, а також “вигадливий французький фільм”.

Підтримка

Покази в Україні здійснюються за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Прокрутити вгору