Головна » Новий трилер “Гамбіт королеви” з Джудом Лоу у головній ролі

Новий трилер “Гамбіт королеви” з Джудом Лоу у головній ролі

Історичний новий трилер “Гамбіт королеви” (Firebrand), з Алісією Вікандер і Джудом Лоу у головних ролях, вийшов на великі екрани. Екранізація бестселера Елізабет Фрімантл привернула увагу глядачів ще на Каннському кінофестивалі. Захоплююча історія королівського двору Тюдорів перетворилася на захоплюючу кіноподію, яку українські глядачі зможуть побачити з 13 червня.

Читайте також: Фільм “Уявні Друзі”: Вийшов офіційний трейлер

Новий трилер "Гамбіт королеви" з Джудом Лоу у головних ролях (Фото: google)
Історичний трилер “Гамбіт королеви” з Джудом Лоу (Фото: google)

Новий трилер “Гамбіт королеви”: Сюжет фільму

Англія Тюдорів відома своїми темними таємницями. У фільмі Катерина Парр (Алісія Вікандер), шоста дружина короля Генріха VIII (Джуд Лоу), опиняється у серці політичних інтриг. Підозрювана у протестантських симпатіях, вона виживає тільки завдяки власному розумові та хитрості. Ставка в цій грі – її власне життя.

Трейлер

Вражаюча гра акторів

У фільмі визначну роль виконують такі актори, як Алісія Вікандер, володарка “Оскара”, та Джуд Лоу, номінант на премії “Оскар”. Вікандер вражає своїм талантом, а Лоу переконливо втілює образ жорстокого короля. Підтримують їх Едді Марсан та Сем Райлі, а також Міа Тріплтон.

Відзначення режисера та сценаристки

Режисером стрічки став Карім Айноуз, володар головного призу на Каннському кінофестивалі. Сценарій, адаптований з бестселера Елізабет Фрімантл, залишає глядачів у захваті.

Не пропустіть можливість побачити цю захоплюючу історичну кінодраму за участю відомих акторів вже з 13 червня!

Прокрутити вгору