Головна » Rockstar скасувала унікальне доповнення GTA 5: Подробиці

Rockstar скасувала унікальне доповнення GTA 5: Подробиці

Rockstar скасувала унікальне доповнення GTA 5 (Фото: google)
Rockstar скасувала унікальне доповнення GTA 5 (Фото: google)

Стівен Огг, відомий своєю видатною грою Тревора в Grand Theft Auto Vрозкрив деякі цікаві подробиці про невипущене доповнення, яке вплинуло на його персонажа.

Читайте також: Саундтрек до серіалу Fallout. Оприлюднено пісні з усіх епізодів

У цьому скасованому DLC Тревор повинен був бути секретним агентом федеральних служб. Стиль проекту сильно відсилає до класичних пригод Джеймса Бонда.

“Ми зняли кілька сцен, де Тревор був схожий на Джеймса Бонда. Він все ще був божевільним, але всіма силами намагався зіграти роль агента.”

Актор також додав, що зйомки цього доповнення були досить інтенсивними, але раптово перервалися, не давши йому можливості побачити світло. Причини такого різкого закінчення робіт не уточнюються. Швидше за все, на це вплинув успіх GTA Online, на яку Rockstar вирішила передати основні сили.

Цікаво відзначити, що в грудні 2023 року стався витік вихідного коду Grand Theft Auto V, в якому згадувалося це доповнення про агента Тревора, але без будь-яких конкретних подробиць про сюжет або механіку.

Поки що ми можемо лише пошкодувати, що гравцям не вдалося спробувати свої сили в ролі божевільного агента у світі GTA V. Але не виключено, що напрацювання будуть використані в Grand Theft Auto VI.

Очікується, що GTA 6 вийде у 2025 році для PlayStation 5 та Xbox Series S/X.

Прокрутити вгору