Головна » Сумна новина про вихід фільму “Славні хлопці 2” з Райаном Гослінгом і Расселом Кроу

Сумна новина про вихід фільму “Славні хлопці 2” з Райаном Гослінгом і Расселом Кроу

Сумна новина про вихід фільму "Славні хлопці 2" (Фото: google)
Сумна новина про вихід фільму “Славні хлопці 2” (Фото: google)

Кар’єра Райана Гослінга то спадала, то пливла за течією, починаючи з перших днів у клубі Міккі Мауса і закінчуючи його новою роботою над «Барбі», номінованою на «Оскар». Для багатьох глядачів одним з кращих проектів Гослінга залишається «Славні хлопці» – чорна комедія 2016 року, в якій актор і Рассел Кроу грають ролі приватних детективів.

Читайте також: Фільм «Придорожній заклад» побив рекорди переглядів на Amazon

З тих пір глядачі безперечно хотіли побачити продовження «Славних хлопців», але, схоже, це не гарантовано. Говорячи з ComicBook про свою роль у «Каскадерах», Гослінг сказав, що продовження «Славних хлопців» може не відбутися, особливо після того, як оригінал провалився в прокаті.

Думаю, доля сиквела вирішилася в перші вихідні виходу фільму, а ми вийшли одночасно з Angry Birds. Отже, мультфільм просто знищив нас. Angry Birds має продовження.

За роки, що минули з моменту дебюту «Славних хлопців», було багато розмов про те, що може спричинити потенційне продовження. В інтерв’ю у 2023 році Кроу розповів, що хотів би показати історію в Мексиці. До цього режисер Шейн Блек розповів, що насправді були плани перетворити концепцію на серіал, але зрештою вони не були реалізовані.

Фільм “Славні хлопці” з Райаном Гослінгом вийшов на екрани влітку 2016 року. У світовому прокаті він зібрав лише 71 мільйон доларів при бюджеті 50 мільйонів доларів. При цьому відгуки як критиків, так і глядачів були позитивними.

Прокрутити вгору