Головна » Фільм «Придорожній заклад» побив рекорди переглядів на Amazon

Фільм «Придорожній заклад» побив рекорди переглядів на Amazon

Фільм «Придорожній заклад» побив рекорди переглядів на Amazon (Фото: google)
Фільм «Придорожній заклад» побив рекорди переглядів на Amazon (Фото: google)

Портал Variety повідомляє про рекордну популярність бойовика «Придорожній заклад» на сервісі Amazon.

Напередодні Amazon оголосив про захоплюючу новину: ремейк культового бойовика, фільм «Придорожній заклад», в якому головну роль виконує Джейк Джилленгол, побив рекорди переглядів.

Читайте також: Новинки фільмів 2024 року, які вже вийшли на великий екран

Оригінальний бойовик:

Багатьом може бути відомий фільм «Придорожній заклад» (або «Будинок біля дороги») 2024 року, який є ремейком однойменного культового бойовика 1989 року з Патріком Суейзі. У цьому фільмі розповідається історія віртуозного бійця на ім’я Далтон, який стає головним ударником у придорожньому барі та протистоїть безжальній місцевій банді.

Фільм «Придорожній заклад» 2024 року: Сюжет


У фільмі “Придорожній заклад” 2024 року, головний герой, що виконується Джейком Джилленголом, зіштовхується зі світом злочину та корупції, коли він прибуває в місто, щоб виправити ситуацію у місцевому барі. За допомогою своїх навичок і відваги він стає останньою надією для порятунку міста від влади безжалісної мафії.

Трейлер

Ремейк та його успіх:

Режисер Даг Лайман, відомий своїми роботами «Ідентифікація Борна», «Містер і місіс Сміт», «На межі майбутнього», взявся за цей ремейк. Фільм вийшов онлайн на платформі Prime Video 21 березня. У ролі антагоніста зіграв ірландський боєць змішаних єдиноборств Конор МакГрегор.

Неймовірний успіх:

Протягом перших двох тижнів після виходу на екрани фільм подивилося більше 50 мільйонів глядачів по всьому світу. Це стало найуспішнішим стартом за всю історію існування стрімінгу Amazon.

Ці новини свідчать про великий успіх і популярність ремейку «Придорожнього закладу» серед широкої аудиторії.

Прокрутити вгору