Головна » Ремейк фільму “Війна подружжя Роуз”: Що відомо?

Ремейк фільму “Війна подружжя Роуз”: Що відомо?

Ремейк фільму "Війна Подружжя Роуз" (Фото: google)
Ремейк фільму “Війна подружжя Роуз” (Фото: google)

Студія Searchlight готується до прем’єри ремейку комедійного трилера “Війна подружжя Роуз”, повідомляє видання The Hollywood Reporter.

Читайте також: Український фільм “Я, Побєда і Берлін” вийшов у кінотеатрах: Огляд кінострічки

Оригінал та його успіх

Відзначимо, що оригінальний фільм вийшов у 1989 році та здобув величезну популярність. Його назва “Війна подружжя Роуз” ілюструє напружені стосунки головних персонажів – подружжя Роузів, які прагнуть розірвати шлюб мирно, але виявляються втягнуті у складну та напружену ситуацію, що перетворюється на справжню війну.

Режисер оригінального фільму, Денні ДеВіто, зумів донести до глядачів гострі емоції та складність стосунків подружжя Роузів. Головні ролі виконали Майкл Дуглас і Кетлін Тернер, з якими це був третій спільний проєкт після “Роману з каменем” та “Перлини Нілу”.

Ремейк та його очікувана прем’єра

Зараз студія Searchlight працює над ремейком цього культового фільму. Режисером нової версії буде відомий Джей Роуч, відомий своїми роботами “Знайомство з батьками”, “Трамбо” та “Сенсація”. Головні ролі у фільмі “Роузи” виконають британці Бенедикт Камбербетч і Олівія Колман.

Сучасна інтерпретація

Сценарій для цього ремейку пише Тоні МакНамара, відомий своєю роботою над “Фавориткою”, “Круеллою” та “Бідолашні створіння”. Нова версія фільму, яка отримала просту назву “Роузи”, обіцяє привнести свіжий погляд на відому історію конфлікту та проблем подружнього життя.

Дата релізу фільму поки що залишається невідомою, але фанати вже очікують з нетерпінням на відновлення цієї класичної історії на екранах.

Прокрутити вгору