Головна » Рецензія на фільм Ліга справедливості 2: Криза на нескінченних землях

Рецензія на фільм Ліга справедливості 2: Криза на нескінченних землях

Рецензія на фільм Ліга справедливості 2: Криза на нескінченних землях (Фото: google)
Рецензія на фільм Ліга справедливості 2: Криза на нескінченних землях (Фото: google)

Анімаційний фільм «Ліга справедливості: Криза на нескінченних землях – Частина друга» вийшов у цифровому форматі, а разом з ним і рецензії.

Читайте також: Рецензія на серіал “Ріплі”, що нещодавно вийшов на Netflix

Як випливає з назви, це нова адаптація відомої події мультивсесвіту DC Comics – Crisis on Infinite Earths. Warner Bros. Animation розділила анімаційний фільм на три частини і дозволила команді випустити його з віковим рейтингом для дорослих R (18+). Незважаючи на це, він виявився середнім.

На Rotten Tomatoes рейтингів поки немає, але вже з’явилися відгуки. Преса зазначає, що друга глава виявилася слабшою за першу, не зумівши підняти ставки і якось зацікавити глядача. На IMDb фільм має лише 6,7/10 глядачів. Деякі з рецензій критиків ви можете прочитати нижче.

IGN – 4/10

Анімаційна трилогія DC «Криза на нескінченних землях» втрачає більшу частину своєї пристрасті в середньому розділі, не досягаючи такої ж емоційної значущості, як оригінальний комікс або версія Arrowverse.

Screen Rant – 4/10

На даний момент це розчарування, яке не змогло по-справжньому і всебічно побудувати міст між першим і третім фільмами. Мені цікаво подивитися, як розгортатиметься решта історії, але через загальну відсутність фокусу, ставок і гострих відчуттів друга частина слабша за першу.

«Криза на нескінченних землях» стане останнім фільмом в окремому анімаційному всесвіті DC, відомому як Tomorrowverse.

Crisis on Infinite Earths — кросовер, випущений у 1985 році. Багато фанатів коміксів вважають подію зразковою для подібних подій. Анімаційна адаптація складатиметься з трьох частин, що дозволить повністю показати всі події з коміксу.

Друга частина вийшла 23 квітня 2024 року на цифрових сервісах. Поки що не повідомляється, коли вийде третя частина, але реліз очікується влітку.

Прокрутити вгору