Головна » Том Холланд йде з Marvel: вийшов трейлер нового фільму “Зелений ліхтар” від ентузіастів

Том Холланд йде з Marvel: вийшов трейлер нового фільму “Зелений ліхтар” від ентузіастів

Том Холланд йде з Marvel: вийшов трейлер нового фільму "Зелений ліхтар" (Фото: google)
Том Холланд йде з Marvel: вийшов трейлер нового фільму “Зелений ліхтар” (Фото: google)

Том Холланд надягає культове кільце «Зелений ліхтар» у рімейку, який обіцяє переосмислити жанр супергероїв. Про це йдеться в описі нового трейлера.

Читайте також: 3 сезон «Локі» викликає питання у Тома Хіддлстона

Поки Warner Bros. Pictures готується представити перезапуск кінематографічного всесвіту DC від Джеймса Ганна, в мережі обговорюють можливий фільм про “Зеленого Ліхтаря” за участю Тома Холланда. Як би дивно це не звучало.

Том Холланд йде з Marvel?

Оскільки Том Холланд все ще пов’язаний зі своєю роллю Людини-павука в кінематографічному всесвіті Marvel, поки що про приєднання його до DC не може бути й мови. Тому трейлер є лише фанатською роботою YouTube-каналу KH Studio. Судячи з якості відео, очевидно, що це неофіційний проект.

Трейлер нового фільму “Зелений ліхтар” від ентузіастів

На відміну від попередньої адаптації фільму з Райаном Рейнольдсом у головній ролі, яка отримала доволі змішані відгуки, творці сподіваються, що нова версія фільму про «Зеленого ліхтаря» глибше зануриться в міфологію персонажа. Також забезпечить свіжий і захоплюючий новий кінематографічний досвід. Власне, студія працює над серіалом «Ліхтарі» для сервісу «Макс».

Виробництво рімейку «Зеленого ліхтаря» може розпочатися найближчим часом. З нетерпінням чекаючи цього епічного переосмислення, шанувальники DC можуть бути впевнені, що Зелений Ліхтар сяятиме на срібному екрані яскравіше, ніж будь-коли раніше.

Прокрутити вгору