Головна » Рецензія на серіал “Ріплі”, що нещодавно вийшов на Netflix

Рецензія на серіал “Ріплі”, що нещодавно вийшов на Netflix

Рецензія на серіал "Ріплі", що нещодавно вийшов на Netflix (Фото: google)
Рецензія на серіал “Ріплі”, що нещодавно вийшов на Netflix (Фото: google)

Потужна спадщина трилеру: “Талановитий містер Ріплі”

Кримінальний роман “Талановитий містер Ріплі” Патриції Хайсміт, опублікований у 1955 році, визнаний одним із найвидатніших трилерів усіх часів. Ця книга зазнавала кілька екранізацій, серед яких “Талановитий містер Ріплі” Ентоні Мінгелли, з Меттом Деймоном і Джудом Лоу в головних ролях, заслужила комерційний успіх у 1999 році, а також відзначалася критиками.

Від екрану до потокового мовлення: Шлях до серіальної адаптації

У зв’язку з популярністю фільму, серіальна адаптація для потокового мовлення стала майже необхідною, і після того, як права були продані з Showtime на Netflix, “Ріплі” став викликом для Ендрю Скотта, який брав на себе головну роль.

Погляд на персонажа: Роль Ендрю Скотта в “Ріплі”

Сценарист і режисер Стівен Заілліан, лауреат премії “Оскар”, відомий також своєю роботою над “Списком Шиндлера” та серіалом “Ніч” на HBO, пропонує своє бачення психологічного трилера.

Психологічний напружений трилер: Передача атмосфери Хайсміт

Ця адаптація “Ріплі” є складною і вражаючою, і вона створює більш зловісну і хитру атмосферу, ніж попередні версії, що робить шоу складним і захоплюючим.

Читайте також: Новинки фільмів 2024 року, які вже вийшли на великий екран

Кінематографічні аспекти: Відображення Риму та Італії у “Ріплі”

Фільм розгортається у чудовій чорно-білій графіці в Римі 1961 року, де чоловік тягне мертве тіло по мармурових сходах. Проте справжня історія починається у Нижньому Іст-Сайді Нью-Йорка шість місяців тому. Цей район, далекий від моди та розкіші, є домом для найнедобріших жителів міста. Тут ми зустрічаємо Тома Ріплі, майстра крадіжок, який обманює пацієнтів мануальних терапевтів. Коли його можливості вичерпуються, він натрапляє на приватного детектива, який пропонує йому роботу: переконати багатого клієнта повернутися додому з Італії. Під прикриттям цього завдання Том розпочинає свій темний шлях, повний обману та вбивств.

Недоліки і втрати: Підводні камені адаптації

Хоча сюжетно захоплюючий, “Ріплі” виявляє деякі недоліки у першому епізоді. Оскільки персонажі старші, ніж у попередніх екранізаціях, малоймовірно, що багаті батьки Дікі відправлять незнайомого чоловіка на пошуки їхнього дорослого сина. Том також не вдається відіграти свою роль достатньо переконливо, щоб дозволити йому реалізувати свої плани.

Незважаючи на вражаючі кінематографічні кадри, серіал затягується у моментах самотності Тома, а його персонажі не вражають глибиною. Це призводить до втрати інтриги і підсилює почуття незручності від головного героя. Крім того, відсутність гомоеротизму фільму Мінгелли робить серіал менш привабливим. Загалом, “Ріплі” не пропонує нового погляду на героя, і він залишається таким же, яким був з самого початку.

Прокрутити вгору