Головна » Скандальний фільм «Мегаполіс» все ж вийде в кінотеатрах

Скандальний фільм «Мегаполіс» все ж вийде в кінотеатрах

«Мегаполіс» все ж вийде в кінотеатрах

Один із найамбітніших фільмів 2024 року, «Мегаполіс» Френсіса Форда Копполи, щойно отримав несподіване оновлення.

Цього тижня з’явилися новини про триваючі пошуки дистриб’ютора після того, як Коппола показав фільм наприкінці минулого місяця для керівників студій та інших керівників галузі. У звіті Variety вказується, що Mégalopolis, компанія, відома такими проектами, як «Анатомія падіння», потенційно буде розповсюджувати Mégalopolis виключно у Франції. Повідомляється, що ця дистриб’юторська угода буде укладена, щоб відповідати вимогам для конкурсу на майбутньому Каннському кінофестивалі.

Тим не менш, Megalopolis ще не знайшов дистриб’ютора в США, і деякі вважають, що запропоновані маркетингові зобов’язання, пов’язані з проектом, можуть уповільнити переговори. Вказує на те, що Netflix не буде домом для «Мегаполісу», оскільки сервіс не відповідає місцевим французьким вимогам чекати п’ятнадцять місяців, перш ніж випускати фільми на потоковому режимі. Вважається, що і Amazon, і Apple все ще претендують на те, щоб в кінцевому підсумку отримати «Мегаполіс».

Сюжет «Мегаполісу» залишається значною мірою в таємниці, але, як повідомляється, дія відбувається в альтернативній версії Нью-Йорка, яка отримала назву «Новий Рим». Сюжет – це захоплююча історія про руйнування мегаполісу, яка зіштовхує своїх героїв із суперечливими баченнями майбутнього. У центрі конфлікту опиняються два яскравих і протилежних персонажа. Архітектурний ідеаліст, якого грає Адам Драйвер, і мер міста, якого грає Джанкарло Еспозіто. Вони ведуть гарячу дискусію про те, чи варто прийняти майбутнє і побудувати утопію, чи дотримуватися звичної стратегії відбудови міста.

Незважаючи на те, що кілька ітерацій фільму розроблялися протягом кількох десятиліть. Проект зрештою став реальністю після того, як Коппола продав частину своєї виноробної компанії, щоб сам профінансувати витрати на виробництво в розмірі 120 мільйонів доларів. Незважаючи на позитивні відгуки, студії бояться купувати фільм через його значний бюджет.

Відгуки про фільм «Мегаполіс»: чудове кіно, але є проблема

Прокрутити вгору