Головна » Вийшов трейлер фільму “Муфаса: Король Лев”

Вийшов трейлер фільму “Муфаса: Король Лев”

Вийшов трейлер фільму "Муфаса: Король Лев" (Кадр з фільму)
Вийшов трейлер фільму “Муфаса: Король Лев” (Кадр з фільму)

Минуло майже п’ять років відтоді, як Джон Фавро випустив фотореалістичний рімейк «Короля Лева» для Disney, який зібрав у прокаті 1 мільярд доларів. Тепер наближається потенційний новий хіт.

Читайте також: Мультфільм “Думками навиворіт 2”: Відгуки критиків та сюрприз від Pixar

“Муфаса: Король Лев” вийде в кінотеатрах пізніше цього року і розповість історію становлення молодого Муфаси, а також покаже його конфлікт зі Шрамом. Питань про те, що буде в приквелі, було дуже багато, і на деякі з них відповів дебютний трейлер.

Цікаво, що в новому фільмі у тварин є емоції, яких не було в рімейку.

Вийшов трейлер фільму “Муфаса: Король Лев”

Перший плакат:

Фотореалістичний приквел до «Короля Лева» – дещо несподіваний реліз для оскароносного режисера Баррі Дженкінса. Раніше він зняв фільми «Місячне сяйво», «Якби Біл-стріт могла говорити» та «Підземна залізниця», але для нього історія Муфаси є досить особистою:

Я виріс з цими персонажами, вони так багато для мене значать. Я думаю, що робота, яку виконав письменник Джефф Натансон, продовжить допомагати дітям і всім, хто коли-небудь любив цю франшизу, зрозуміти, як все сталося. Королями не просто народжуються, ними не просто стають. Існує низка подій, які можуть вплинути на багатьох людей. Отже, з цієї точки зору, він дуже добре поєднується з усім іншим, що я робив раніше. Тому я не відчуваю тиску, я просто хочу робити хорошу роботу.

Прем’єра фільму запланована на 20 грудня 2024 року.

Прокрутити вгору