Головна » Мультфільм “Думками навиворіт 2”: Відгуки критиків та сюрприз від Pixar

Мультфільм “Думками навиворіт 2”: Відгуки критиків та сюрприз від Pixar

Мультфільм "Думками навиворіт 2" (Кадр з фільму)
Мультфільм “Думками навиворіт 2” (Кадр з фільму)

Критики дивилися перші 30 хвилин мультфільму Pixar «Думками навиворіт 2», і їхня реакція на побачене була дуже емоційною.

Читайте також: Найочікуваніші мультфільми 2024 року: Добірка

Сиквел, що вийшов у 2015 році, розповідає історію про те, що відбувається, коли Райлі вступає в підлітковий вік і отримує нову порцію емоцій, включаючи тривогу, озвучену Майєю Хоук.

Трейлер

Перший акт показали на CinemaCon 2024, а відгуки зібрав TheDirect.

Відгуки критиків:

Тесса Сміт з Mama’s Geeky в захваті від нової роботи Pixar, називаючи її «улюбленим фільмом Pixar» і «ІДЕАЛЬНИМ продовженням»:

На сьомому небі після 30-хвилинного показу фільму «Думками навиворіт 2!» Перша частина – мій улюблений фільм Pixar, а друга починається як ІДЕАЛЬНЕ продовження. Це весело. Темп бездоганний. Анімація приголомшлива. Історія мене зачепила. Надзвичайно близька як батькам підлітка. Мені сподобалося!

Мультфільм “Думками навиворіт 2” (Кадр з фільму)

Карама з The Blerd Girl згадала про нових персонажів, назвавши Тугу, Депресію та Тривогу «веселими»:

Нові персонажі Туга, Депресія і Тривога неймовірно кумедні.

Критик Джеффрі Гарріс також похвалив «абсолютно нову емоцію» і натякнув на «кілька веселих сюрпризів»:

Disney CinemaCon: Емі Полер тут у прямому ефірі, щоб представити перші 30 хвилин «Думками навиворіт 2». Мені подобаються всі нові емоції. На даний момент це безперечно виглядає гідним продовженням, і є кілька кумедних сюрпризів.

Після прев’ю Шахбаз впевнений, що фільм стане хітом:

35 хвилин, які ми побачили з «Думками навиворіт 2», доводять, що ця частина стане ВЕЛИЧЕЗНИМ ХІТОМ! Вона бере те, що зробило першу частину такою гарною, і йде глибше. Глядачам ТАК сподобалося! Майя Хоук у ролі Тривоги та Айо Едебірі у ролі Заздрості ІДЕАЛЬНІ!

Скотт Мензел пішов ще далі, назвавши «Думками навиворіт 2» «найкращим фільмом Pixar приблизно за десятиліття»:

«Думками навиворіт 2» здається найкращим фільмом Pixar приблизно за десять років. Показані кадри були дуже кумедними. Майя Хоук у ролі Тривоги краде кожну сцену.

Жермен Люсьє також згадав про нові елементи, включаючи «деякі глибокі темні таємниці» і «16-бітного персонажа в дусі Final Fantasy»:

Єдине, що погано в перегляді кадрів Puzzle 2, це те, що вони закінчилися. Ми побачили нові емоції, а також деякі глибокі темні таємниці, включаючи мальованого від руки мультяшного персонажа, а також 16-бітного персонажа в стилі Final Fantasy. Виглядає приголомшливо.

Нарешті, Джилліан з Offscreen Central хвалить «всі думки» Pixar, вкладені в те, як «емоції розвиваються в міру того, як ми стаємо старшими»:

Думками навиворіт 2 чудово показує, як проявляється тривога, коли ми живі, і ви передбачаєте моменти, які ще не відбулися. Нам подобається думка про те, як ці емоції розвиваються з віком.

Враховуючи надзвичайно позитивну реакцію преси лише на перші півгодини «Думками навиворіт 2», схоже, що Pixar зняла чудове продовження. Це особливо приємно усвідомлювати, враховуючи дещо суперечливі попередні релізи студії.

Мультфільм «Думками навиворіт 2» вийде в кінотеатрах 13 червня 2024 року.

Прокрутити вгору