Головна » Рене Зеллвегер: Кіносуперзірка світового рівня

Рене Зеллвегер: Кіносуперзірка світового рівня

Рене Зеллвегер (Фото: google)
Рене Зеллвегер (Фото: google)

Рене Зеллвегер – це талановита акторка, яка здобула широке визнання завдяки своїм видатним ролям у світовому кіно. Це визнана легенда світового кіно, заслужено наділена двома преміями “Оскар”, чотирма “Золотими Глобусами” і безліччю інших відзнак. Вона народилася 25 квітня 1969 року в Катлетт, штат Техас, США. Свою кар’єру в кіно вона розпочала в кінці 1980-х років і швидко здобула популярність завдяки своїй харизмі та акторському майстерству.

Читайте також: Найяскравіші перевтілення Джареда Лето у кіно

Зберігаючи свій статус неперевершеної акторки, вона зачаровує глядачів з моменту свого дебюту на початку 1990-х років. Рене вчора відзначила своє 55-річчя, і ми вирішили згадати кілька з її найяскравіших ролей.

Джеррі Магваєр, 1996

Фільм, що зробив Рене Зеллвегер зіркою. У цій стрічці вона грає роль матері-одиначки, що віддано слідує за своїм керівником, коли той змінює роботу. Партнером Рене став Том Круз, що перебував на піку слави.

Щоденник Бріджит Джонс, 2002

У цій романтичній комедії Рене грає головну роль, і стала найяскравішою зіркою за участю Коліна Ферта і Г’ю Ґранта. Вона майстерно втілила образ Бріджит Джонс, невротичної героїні, яка просто не може налагодити своє особисте й професійне життя.

Чикаго, 2003

Рене виконала головну роль у цій фільмовій версії бродвейського мюзиклу “Чикаго”. Її персонаж, Роксі Харт, перетворює вбивство коханця на успішну кар’єру в шоу-бізнесі. Ця роль принесла Зеллвегер “Золотий глобус” і номінацію на “Оскар”.

Холодна гора, 2004

У цій епічній стрічці про громадянську війну, Рене отримала свою першу з двох премій “Оскар”. Вона зіграла молоду жінку, яка допомагає іншій жінці піклуватися про її дім під час відсутності чоловіків. Ця роль показала талант акторки у виразному втіленні складного персонажу.

Джуді, 2020

У цій трагічній драмі про останні місяці життя Джуді Гарленд, Зеллвегер вразила своїм вражаючим виконанням головної ролі. Вона здобула премії “Оскар”, “Золотий Глобус”, BAFTA, SAG і Critics Choice Awards за свою роботу.

Рене Зеллвегер — справжня майстриня свого жанру, завдяки чому вона завжди залишається у серцях глядачів.

Прокрутити вгору