Головна » Дедпул і Росомаха: пояснення сцени з шоломом Людини-мурахи

Дедпул і Росомаха: пояснення сцени з шоломом Людини-мурахи

Сцена з останнього трейлера фільму Marvel Studios “Дедпул і Росомаха включає камео з гігантським шоломом Людини-мурахи.

«Дедпул і Росомаха» стане першим фільмом про Людей Ікс у величезній історії MCU, коли Вейд Вілсон офіційно вирушить на Землю-616.

Хоча більша частина акторського складу була підтверджена, чутки повідомляють про більше, ніж кілька камео рівня Месників разом із Райаном Рейнольдсом і Х’ю Джекманом, що має змусити глядачів з нетерпінням чекати, щоб побачити, що буде далі.

Вам буде цікаво: Фантастична четвірка 2025: усі актори та персонажі, які з’являться у фільмі (за чутками та підтверджено)

Момент з трейлера фільму «Дедпул і Росомаха» з Людиною-мурахою

Новий трейлер фільму «Дедпул і Росомаха» від Marvel Studios повною мірою передає атмосферу MCU за допомогою знімка шолома Людини-мурахи (Пол Радд).


Студія Marvel

Лише на мить, зазирнувши всередину того, що здається Порожнечею, шанувальники можуть побачити найновішу версію шолома Людини-мурахи з фільму «Людина-мураха та Оса: Квантоманія», коли він повільно відкривається.

З передньої частини шолома валить дим. А всередині видно масивний череп, що вказує на те, що мертвий варіант Гігантської людини був відправлений у Порожнечу. І це після того, як його видалили з часової шкали.


Студія Marvel

Це не перша згадка про найменшого Месника, поміченого в Порожнечі. У п’ятому епізоді серіалу «Локі» був показаний масивний шолом Жовтого шершня. Саме це є відсилкою до лиходія Корі Столла з фільму «Людина-мураха» (2015).


Студія Marvel

Цей кадр є відсиланням до випуску в 2009 році серії коміксів «Росомаха: Старий Логан», яка надихнула Г’ю Джекмана на створення арки у фільмі «Логан» (2017).

У цій історії Marvel Comics одна з панелей зображує масивний скелет мертвого Хенка Піма/Людини-гіганта, який був убитий Червоним черепом. Його останки служать орієнтиром для міста під назвою Fallen Pym. Це місто було побудовано навколо його скелета в Коннектикуті багато років потому.

Скільки Месників з’явиться в фільмі «Дедпул та Росомаха»?

Дедпул відомий своєю здатністю звертатися до реального світу та інших героїв Marvel (цей прийом раніше можна було побачити на Disney+ у фільмі «Жінка-Халк: Адвокат»). Тепер Дедпул і Росомаха дозволять Вейду Вілсону мати необмежений доступ до цих персонажів на екрані.

Відеокадри з CinemaCon 2024 показали інтригуючу зустріч із Тором (Кріс Хемсворт) у відредагованих кадрах із фільму «Тор: Темний світ» (2013). До цього в першому трейлері було показано, як він вітає Капітана Америку під час перегляду кліпів з минулих фільмів MCU на TVA, коли він знайомиться з новим всесвітом.

Чи з’явиться Людина-мураха в цьому фільмі, ніхто не знає, хоча у Рейнольдса і його команди заплановано чимало інших камео.

Після того, як влітку 2023 року фанати побачили Порожнечу від Локі на фотографіях зі знімального майданчика, що просочилися, та її появу в першому трейлері, місцевість, безсумнівно, відіграватиме важливу роль у сюжеті фільму.

Враховуючи, скільки деталей сюжету залишаються в таємниці за межами офіційного синопсису, Людина-мураха має бути далеко не єдиним Месником, який фігурує в цьому епічному мультиверсальному кросовері.

Прокрутити вгору