Головна » Серіал “Зоряні війни”: Генерал Грівус повернувся у новому трейлері серіалу

Серіал “Зоряні війни”: Генерал Грівус повернувся у новому трейлері серіалу

Серіал "Зоряні війни": Генерал Грівус повернувся у новому трейлері серіалу (Фото: google)
Серіал “Зоряні війни”: Генерал Грівус повернувся у новому трейлері серіалу (Фото: google)

Стривайте, хіба генерал Грівус не загинув у фільмі «Зоряні війни: Помста ситхів»? Вони повертають ще одного мертвого лиходія? Ні, не хвилюйтеся. Просто він відіграє ключову роль у падінні Нічних сестер, а “Зоряні війни: Оповідки про Імперію” (Star Wars: Tales of the Empire) досліджує цю подію як найважливішу подію в житті Морган Елсбет.

Читайте також: «Зоряні війни 10» про зрілу Рей – що відомо про сюжет

Несподіванкою став анонс шестисерійного анімаційного мінісеріалу, всі епізоди якого вийдуть 4 травня 2024 року. Поки шанувальники франшизи чекали нових «сезонів», щоб наслідувати формат «Легенди про джедая», Lucasfilm пішла в іншому напрямку. Тепер ми знаємо, що проект не за горами і що він розкриє історії Морган Елсбет і джедая, який став інквізитором Баррісом Оффі.

Другий сюрприз полягає в тому, що Tales of the Empire буде присвячена двом забутим персонажам, життя яких повністю змінило створення Імперії. А у випадку з Ельсбет її «визначальний момент» настав задовго до зустрічі з гранд-адміралом Трауном. Точніше, коли вона спостерігала, як більшість її народу загинула від рук генерала Грівуса наприкінці Війн клонів.

IGN поділився ексклюзивним трейлером майбутнього мінісеріалу, який показує різанину на Датомирі, свідками якої ми вже були в четвертому сезоні “Війни клонів“, але з іншої точки зору. Хоча ця подія не є Наказом 66, вона поступово стала важливою частиною «Зоряних війн».

Серіал “Зоряні війни”: Трейлер

У зв’язку з цим виникає питання про те, чи будуть в Tales of the Empire представлені наступні події, які колись були заплановані для «Війн клонів» до того, як мультфільм був скасований.

Однак фанати «Зоряних війн» напевно оцінять можливість провести більше часу на екрані з найкрутішим персонажем-кіборгом у франшизі.

Після міні-мультфільму відбудеться шоу з живою дією – прем’єра «Зоряних війн: Послушник» відбудеться 4 червня 2024 року на Disney+.

Прокрутити вгору