Головна » «Зоряні війни 10» про зрілу Рей – що відомо про сюжет

«Зоряні війни 10» про зрілу Рей – що відомо про сюжет

«Зоряні війни 10» про зрілу Рей
Деталі сюжету: «Зоряні війни 10» про зрілу Рей

Сиквел трилогії «Зоряні війни» був наповнений безліччю цікавих елементів, включаючи Дейзі Рідлі в ролі нового джедая саги Рей.

Тепер, через кілька років після «Зоряні війни: Скайвокер. Сходження». Очікується, що новий фільм розповість історію Рей, яка тренує нових джедаїв. Поки що багато чого залишається невідомим про проект, у тому числі про те, коли почнеться виробництво та дата виходу в кінотеатрах.

Як розповіла Рідлі в недавньому інтерв’ю TotalFilm, навіть вона трохи не впевнена, коли саме зможе повернутися до ролі Рей.

Чесно кажучи, у мене були моменти, коли я думала: “Я не знаю, чи пам’ятаю я, що я робила [як Рей]”. Це дуже дивно. Я думаю, що з зовсім іншою командою все буде по-іншому. Я перебуваю в зовсім іншому становищі, ніж був. Я, напевно, буду однією з дорослих, тоді як спочатку я була наймолодшою на знімальному майданчику, і це дивне відчуття.

У минулому році повідомлялося, що проект покинули Деймон Лінделоф і Брітт-Гібсон, а Стівен Найт («Гострі картузи») переписав сценарій. Повідомляється, що події оригінальної версії фільму повинні були відбуватися через шістдесят років після «Зоряних воєн 9» і в ньому з’явиться старий Рей.

Наступним фільмом франшизи стане «Мандалорець і Грогу», який вийде на екрани 22 травня 2026 року.

Дейзі Рідлі про повернення до Зоряних війн

Прокрутити вгору