Головна » Том Холланд розповів про «Людину-павук 4»

Том Холланд розповів про «Людину-павук 4»

Том Холланд розповів про «Людину-павук 4»
Том Холланд розповів про «Людину-павук 4»

Людина-павук Тома Холланда ось-ось повернеться в кінематографічний всесвіт Marvel. Хоча Sony Pictures і Marvel Studios ще офіційно не анонсували «Людину-павука 4», продюсер Кевін Файгі підтвердив у 2021 році, що студії розпочали «активну розробку» над безіменним продовженням фільму «Людина-павук: Додому шляху нема», яке зібрало 1,9 мільярда доларів.

Під час виступу на Міжнародному кінофестивалі Sands у Шотландії минулими вихідними Голланд розповіла про майбутній проєкт MCU, який, за чутками, стане першим у другій трилогії про Людину-павука. Як розповів актор виданню Deadline, він вже готовий до зйомок наступного фільму за коміксами:

Проста відповідь: я завжди хочу знімати фільми про Людину-павука. Своїм життям і кар’єрою я зобов’язаний Людині-павуку. Отже, проста відповідь – так. Я завжди буду хотіти робити більше.

Том Холланд розповів про «Людину-павук 4»

Розкриваючи більш «складну відповідь», Холланд пояснив затримку: створити історію, яка була б гідним продовженням «Повернення додому» 2017 року, «Далеко від дому» 2019 року та «Додому шляху нема» 2021 року, не повторюючи того, що було раніше. Актор також зазначив, що тепер у нього нова роль в MCU – він пропонує ідеї для історії (до речі, як Том Харді у випадку з “Веномом“).

У нас є найкращі люди в бізнесі, які працюють над будь-якою історією. Але поки ми його не придумаємо, нам доведеться захищати спадщину. Третій фільм був настільки особливим у багатьох відношеннях, що нам потрібно переконатися, що ми робимо правильні речі.

Вперше в цьому процесі я так рано включилася у творчий процес. Це просто процес, за яким я спостерігаю і вчуся. Для мене це просто дуже цікавий етап. Як я вже сказав, всі хочуть, щоб це сталося [Людина-павук 4], але ми хочемо переконатися, що не перестараємося.

У новому проєкті Голланд співпрацює з продюсером франшизи «Людина-павук» Емі Паскаль, співпродюсером «Додому шляху нема» Рейчел О’Коннор, а також Кевіном Файгі та іншими керівниками Marvel Studios. Розробка була призупинена через страйк письменників минулого літа. Зйомки мають розпочатися цього року.

Минулого року Sony Pictures призначила вихід фільму Marvel на 27 червня 2025 року, але малоймовірно, що «Людина-павук 4» вийде в цю дату. Швидше за все, це дата виходу анімаційного фільму «Людина-павук: За межами Всесвіту».

“Людина-павук 4” відомий режисер та дата початку зйомок фільму

Прокрутити вгору