Головна » “Людина-павук 4” відомий режисер та дата початку зйомок фільму

“Людина-павук 4” відомий режисер та дата початку зйомок фільму

"Людина-павук 4" відомий режисер
“Людина-павук 4” відомий режисер і дата старту зйомок

Джастін Лін незабаром може отримати свою наступну режисерську роботу. Нові звіти свідчать про те, що режисер “Форсажу 9” є одним із кандидатів, які розглядаються на посаду режисера “Людини-павука 4” від Sony та Marvel Studios.

За інформацією інсайдера Джеффа Снейдера, Том Холланд і Зендая повернуться до своїх ролей Пітера Паркера та МЮ відповідно. Зендая в першу чергу думає про «Людину-павука 4», що призвело до затримки зйомок третього сезону «Ейфорії».

Очікується, що зйомки фільму за коміксами розпочнуться пізніше цього року, у вересні чи жовтні, і неясно, чи буде Лін режисером. Цікаво, що багато хто думав, що картина буде відносно невеликою, враховуючи нинішній статус-кво героя в більш кінематографічному всесвіті Marvel. Це, здається, суперечить режисеру калібру Ліна, який насправді знімав лише масштабні студійні блокбастери.

Холанд також висловив суперечливі почуття з приводу повернення в якості загального улюбленця, хоча в кінцевому підсумку він вирішив продовжити грати його, щоб в майбутньому передати естафету наступному актору:

Все, що я можу сказати, це те, що ми активно беремо участь у дискусіях про те, як потенційно може виглядати четверта частина. Чи зможемо ми знайти спосіб віддати належне персонажу – це вже інше питання. Я захищаю Людину-павука. Мені дуже, дуже пощастило, що я зміг попрацювати над франшизою, яка ставала кращою з кожним фільмом. З кожним фільмом він ставав все більш успішним, що, на мою думку, є справжньою рідкістю, і я хочу захистити його спадщину. Тому я не збираюся знімати ще один фільм лише для того, щоб зняти інший. Це має бути варте витраченого часу.

Дата виходу фільму “Людина-павук 4” від Sony Pictures ще не оголошена. Раніше ходили чутки, що студія хоче випустити фільм у 2025 році.

Світові ЗМІ про фільм “20 днів у Маріуполі”, який отримав Оскар

Прокрутити вгору