Головна » Кінцівка фільму Бунтівний Місяць 2 – пояснення

Кінцівка фільму Бунтівний Місяць 2 – пояснення

Кінцівка фільму Бунтівний Місяць 2
Кінцівка фільму Бунтівний Місяць 2

Коли Зак Снайдер та його команда взялися за проєкт «Бунтівний місяць» для Netflix, вони поставили собі за мету зняти два фільми поспіль. Вони відкрито говорили про свої плани щодо цілого всесвіту, але початкова угода полягала в тому, щоб випустити два повнометражні фільми, а також випустити розширені режисерські версії з рейтингом R.

Що ж, Rebel Moon 2: Scarring вийшла на Netflix цього місяця, але друга частина історії не має чіткого фіналу. Це було більше схоже на середину саги, що триває, де багато робиться для того, щоб підготуватися до чогось іншого.

Увага. Далі йдуть спойлери!

В останні хвилини «Дарувальника шрамів» Кора та інші вцілілі збираються, щоб вшанувати пам’ять тих, хто загинув у конфлікті. Їм повідомляють, що принцеса Ісса, яка повинна була принести мир у галактику, але в минулому була вбита Корою, насправді жива. Всі вони вирішують об’єднатися і продовжити свій шлях проти сили зла, яку вони ще не знищили.

Замовлення на третій фільм «Бунтарський місяць» не було, але творча група заклала основу для нього. У розмові з ComicBook про сиквел сценарист Курт Йонстад розповів про його фінал та плани на майбутнє.

Отже, у фіналі ми знали, що хочемо звести рахунки з Ноблом. Ми знали, що нам потрібен чудовий набір на дредноут. Тому я думаю, що ми впораємося. І ми знали, що хочемо намітити курс для принцеси. Тепер це все одно, що запитати: «У яку наступну пригоду підуть наші герої?». І насправді той людський зв’язок, який Кора має з принцесою, щось означає.

Тож, якщо нам пощастить, Зак, я та Шей [Хаттен] з’ясують наступні сюжетні моменти, траєкторію дуже великої часової шкали історії та міфології, яку ми інтегрували. І ми знаємо, чого хочемо. Ми просто чекаємо на успіх. Якщо нам пощастить, коли нам скажуть: «Чудово, зніми ще один фільм», або «Зроби ще один фільм у двох частинах», або «Зроби 10 фільмів», то у нас є історія. Звичайно, ми придумали сюжет для багатьох інших фільмів, я не хочу називати вам цифри.

Власне, цифру вже озвучив Зак Снайдер – він хоче зробити шість частин Rebel Moon, знявши ще два проєкти у двох частинах.

Критики розгромили фільм “Бунтівний Місяць 2”: Подробиці

Прокрутити вгору