Головна » Кріс Еванс повертається: Витік камео “Дедпула та Росомахи” від інсайдерів

Кріс Еванс повертається: Витік камео “Дедпула та Росомахи” від інсайдерів

Кріс Еванс повертається: Витік камео "Дедпула та Росомахи" від інсайдерів (Фото: google)
Кріс Еванс повертається: Витік камео “Дедпула та Росомахи” від інсайдерів (Фото: google)

Нещодавно в інтернеті з’явився повноцінний трейлер фільму “Дедпул і Росомаха“, який розкрив подробиці сюжету і підтвердив деякі камео.

Незважаючи на те, що кліп був довгим, спойлерів у ньому не виявили, а великі сюрпризи явно вирішили приберегти до прем’єри. Інсайдери вирішили розкрити кілька несподіваних появ персонажів.

Читайте також: Вихід 5 сезону серіалу “Шерлок” затягується лише однією проблемою

Попереду спойлери!

Інсайдер MyTimeToShineHello поділився інформацією про можливе повернення Кріса Еванса до ролі Людини-смолоскипа у фільмі за коміксами. Це викликало хвилю ажіотажу серед фанатів, які давно хотіли побачити Людину-смолоскип поряд з іншими героями Marvel. Варто відзначити, що камео цілком можливо, так як раніше Еванс брав участь у фільмі «Головний герой» від Шона Леві, який знімає триквел «Дедпула».

Інсайдер Деніел Ріхтман підтверджує, що ролі Гамбіта і Х-23 у фільмі будуть набагато більшими, ніж просто камео. Судячи з усього, вони зіграють якусь важливу роль в історії.

Алекс Перес, ще одне джерело, знайоме з MCU, натякає на можливу появу Huntress B-15 із серії Loki. Це може вказувати на зв’язок між майбутнім фільмом та іншими проектами Marvel – особливо TVA.

Нарешті, Comicodigy стверджує, що Кассандра Нова, головна героїня, матиме можливість відкривати портали. Це може призвести до дивовижного розвитку сюжету та швидких битв, а також закласти основу для появи Дедпула та Росомахи в основному кінематографічному всесвіті Marvel.

Незважаючи на те, що всі ці чутки представляють великий інтерес для фанатів MCU, слід пам’ятати, що поки вони залишаються лише чутками і офіційно не підтверджені. Будемо чекати офіційних анонсів від Marvel Studios і сподіватися, що чутки виявляться правдою.

Прем’єра фільму в кінотеатрах відбудеться 25 липня 2024 року.

Прокрутити вгору