Головна » Фільм “Крейвен-мисливець”: Перша рецензія на стрічку

Фільм “Крейвен-мисливець”: Перша рецензія на стрічку

Фільм «Крейвен-мисливець» стане наступним проектом Sony про Людину-павука, і все вказує на те, що шедевра в дусі «Павутини всесвітів» чекати не варто.

Фільм "Крейвен-мисливець": Перша рецензія на стрічку (Фото: google)
Фільм “Крейвен-мисливець”: Перша рецензія на стрічку (Фото: google)

Інсайдер Cryptic4KQual поділився подробицями фільму за коміксами, судячи з усього, після минулих показів всередині студії або на тестовій аудиторії. Загалом, чекаємо на знайому екранізацію Marvel від Sony Pictures.

Згідно з рецензією джерела, сюжет фільму з Аароном Тейлором-Джонсоном у головній ролі є чимось досить посереднім. Очікується, що глядачів чекає безліч екшн-сцен і вражаючих поєдинків, які будуть кривавими. Це не дивно, враховуючи історію персонажа та віковий рейтинг R (18+).

Кажуть, що “Крейвен-мисливець” виявився кращим за фільм “Мадам Павутина”, що вийшов на початку цього року. Насправді, було б дивно, якби було гірше.

Читайте також: Найкращі фантастичні серіали 2023 року: Добірка

Одне з головних порівнянь, яке роблять, це порівняння темпу «Крейвена-мисливця» з першим фільмом про Венома з Томом Харді. Це може говорити про те, що глядачів може очікувати динамічне кіно зі слабким сценарієм, мабуть, без цікавої динаміки між головними героями.

Однак залишається невідомим, чи будуть у фільмі елементи мультивсесвіту. Це могло б дозволити об’єднати історію з кінематографічним всесвітом Marvel і Людиною-павуком, але, судячи з усього, студія вирішила цього не робити.

Прем’єра блокбастера в кінотеатрах запланована на 30 серпня 2024 року. Раніше стало відомо, що фільм перенесли через перезйомки.

Прокрутити вгору