Головна » Аарон Тейлор-Джонсон: від Пипця до 007

Аарон Тейлор-Джонсон: від Пипця до 007

Аарон Тейлор-Джонсон
Аарон Тейлор-Джонсон

Біографія Аарона Тейлора-Джонсона

Аарон Перрі Тейлор-Джонсон народився 13 червня 1990 року в Хай Вікомбі, графство Бакінгемшир, Англія. Він почав акторську діяльність у молодому віці, демонструючи свої таланти на сцені в постановках «Макбета» Шекспіра та «Усі мої сини» Міллера. Його рання кар’єра включала телевізійні ролі та образ молодого Чарлі Чапліна у «Шанхайських лицарях».

Його прорив стався з байопіком «Nowhere Boy», де він зіграв Джона Леннона, а пізніше він здобув міжнародну популярність, виконавши роль головного героя у «Підранку» та його продовженні. Універсальність Тейлора-Джонсона бачила його в різних ролях від епохальних драм до блокбастерів.

Фільмографія

За ці роки Аарон Тейлор-Джонсон створив вражаючу фільмографію. Ось деякі з його відомих фільмів:

  • Kick-Ass (2010) – Дейв Лізевскі / Kick-Ass: старшокласник стає саморобним супергероєм, незважаючи на відсутність повноважень чи навчання.
  • «Анна Кареніна» (2012) – Граф Вронський: У цій екранізації класики Толстого у Вронського трагічний роман з Анною Кареніною.
  • «Годзілла» (2014) – Форд Броуді: солдат протистоїть величезним монстрам, у тому числі культовому Годзіллі, серед глобального хаосу.
  • «Месники: Ера Альтрона» (2015) – П’єтро Максимофф / Quicksilver: Тейлор-Джонсон зображує надшвидкого супергероя в цьому блокбастері Marvel.
  • «Нічні тварини» (2016) – Рей Маркус: темна та захоплююча історія про помсту, де Тейлор-Джонсон грає грізну фігуру з минулого.

Новий Джеймс Бонд

У 2024 році Аарону Тейлор-Джонсону запропонували зіграти культову роль Джеймса Бонда, наслідуючи таких акторів, як Шон Коннері та Деніел Крейг. Це знаменує собою нову еру для франшизи 007, і шанувальники з нетерпінням чекають, як Тейлор-Джонсон розгляне ввічливого секретного агента.

Залишається сподіватися, що новий Джеймс Бонд від Аарона Тейлор-Джонсона принесе свіжість та захоплення в цю класичну франшизу. Очікуємо на його пригоди на великому екрані!

Останнім фільмом, в якому зіграв Аарон Тейлор-Джонс, є “Bullet Train” (2022). У цьому екшн-комедійному трилері він виступив поруч з Бредом Піттом та Джої Кінг. Фільм розповідає про п’ятьох вбивць, які знаходять спільний зв’язок у своїх місіях під час швидкого поїзда “Bullet Train”. Їх пригоди розгортаються в надзвичайних обставинах, і вони змушені співпрацювати, щоб вижити та виконати свої завдання.

Дивіться огляд новогу фантастичного серіалу “Сигнал” від Netflix

Прокрутити вгору