Головна » Новини кіно: Новим Джеймсом Бондом стане актор Аарон Тейлор-Джонсон

Новини кіно: Новим Джеймсом Бондом стане актор Аарон Тейлор-Джонсон

Новини кіно: Новим Джеймсом Бондом стане актор Аарон Тейлор-Джонсон (Фото: google)
Новини кіно: Новим Джеймсом Бондом стане актор Аарон Тейлор-Джонсон (Фото: google)

Після тривалих очікувань, фанати культової серії фільмів про агента 007, Джеймса Бонда, отримали довгоочікувану новину від студії MGM та відомої продюсерки бондіан Барбари Брокколі. Вона повідомила, що 33-річний Аарон Тейлор-Джонсон стане наступним актором, що втілить образ легендарного шпигуна.

Читайте також: Світові ЗМІ про фільм “20 днів у Маріуполі”, який отримав Оскар

The Sun повідомляє, що Аарон Тейлор-Джонсон, відомий за своїми вражаючими виступами в таких фільмах, як “Пипець”, “Стати Джоном Ленноном”, “Анна Кареніна”, “Месники: Ера Альтрона” та “Швидкісний поїзд”, нарешті отримав можливість зіграти Джеймса Бонда. Його виняткова акторська майстерність також була визнана “Золотим глобусом” за роль у неонуарному трилері “Нічні тварини”.

За інформацією видання, угода з актором має бути підписана цього тижня. Проте наразі ні студія, ні сам Тейлор-Джонсон не підтвердили ці деталі.

Ці новини стали для фанатів серії неабиякою сенсацією, особливо з огляду на те, що останнім Джеймсом Бондом був 56-річний Деніел Крейґ. Крейг втілив цей образ у п’ятьох останніх фільмах про Бонда. Останній фільм з його участю, “Нетайемничий Джеймс Бонд: Не час помирати”, вийшов у 2021 році і став заключною частиною саги про Бонда з Крейґом у головній ролі.

Ця зміна означає радикальну ревізію серії, що була вже анонсована Барбарою Брокколі раніше, включаючи омолодження образу Бонда. Відтепер, з Тейлор-Джонсоном у головній ролі, фанати очікують нового погляду на відомого шпигуна і нових захоплюючих пригод.

Джерело: https://novyny.top/leisure/novyny-svitu-kino-novyj-dzhejms-bond-aaron-tejlor-dzhonson/

Прокрутити вгору