Головна » Детективний серіал від Netflix про Гаррі Голе: Що відомо

Детективний серіал від Netflix про Гаррі Голе: Що відомо

Детективний серіал від Netflix про Гаррі Голе (Фото: google)
Детективний серіал від Netflix про Гаррі Голе (Фото: google)

За даними The Hollywood Reporter, відомий стрімінговий сервіс розробляє детективний серіал на основі детективних романів норвезького письменника Ю Несбе, присвячених вигаданому інспектору Гаррі Голе.

Читайте також: Цікаві детективи 2023 року, які варто подивитись

Початкові відомості вказують на те, що перший сезон буде заснований на п’ятій книзі серії, під назвою “Пентаграма”. У цьому романі слідчий Гаррі Голе стикається з новим серійним вбивцею, що тероризує Осло, та одночасно продовжує свою ворожнечу з корумпованим колегою-поліцейським Томом Волером.

Незважаючи на те, що режисери і акторський склад поки що не відомі, відомо, що сценарій напише сам Ю Несбе. Щодо дати виходу серіалу, інформації також поки немає.

Слід зазначити, що це не перший раз, коли творчість Ю Несбе адаптують на екрані. Його цикл про Гаррі Голе раніше вже отримав повнометражну екранізацію на основі роману “Сніговик”, який розповідає про пошуки серійного маніяка, що вбиває жінок при першому снігу і приховує тіла у сніговиках. Фільм вийшов у 2017 році, а головну роль виконав Майкл Фассбендер. Незважаючи на акторський склад та високі очікування, адаптація отримала різке осуд глядачів і критиків.

Прокрутити вгору