Головна » Офіційний трейлер «Шалений Макс: Фуріоза» з Аня Тейлор-Джой у головних ролях

Офіційний трейлер «Шалений Макс: Фуріоза» з Аня Тейлор-Джой у головних ролях

Офіційний трейлер «Шалений Макс: Фуріоза» з Аня Тейлор-Джой у головних ролях (Фото: google)
Офіційний трейлер «Шалений Макс: Фуріоза» з Аня Тейлор-Джой у головних ролях (Фото: google)

Новини кіно: Warner Bros випустила другий офіційний трейлер «Шалений Макс: Фуріоза», довгоочікуваного продовження сенсаційної класики бойовиків “Шалений Макс: Дорога люті” (2015 року).

Цей екшн-приквел розповідає історію походження воїна-відступника Фуріози до того, як вона об’єдналася з Божевільним Максом. Знятий в Австралії у 2022 році, фільм готується до випуску з 24 травня 2024 року.

У цьому продовженні головну роль Фуріози грає Аня Тейлор-Джой, відома за роботою у класичному бойовику “Шалений Макс: Дорога люті”. Крім неї, у фільмі також знімаються Кріс Хемсворт у ролі Дементуса, Том Берк, Натан Джонс, Ангус Семпсон, Куейден Бейлз, Деніел Веббер та Лаші Халм.

Захоплююча історія про Фуріозу веде глядача через пустелю, де вона зустрічає ворогів і знаходить себе в епічній боротьбі за виживання.

Офіційний трейлер «Шалений Макс: Фуріоза»

Режисером «Фуріози» є відомий австралійський кінорежисер Джордж Міллер, режисер фільмів «Божевільний Макс», «Воїн дороги», «Макс Макс 3: За межами громового купола», «Іствікські відьми», «Нафта Лоренцо», «Крихітка: Свиня в місті», «Щасливі ноги 1 і 2», «Макс Макс: Дорога люті» та «Три тисячі років туги» раніше. Сценарій написаний Ніком Латурісом і Джорджем Міллером. Продюсери — Даг Мітчелл і Джордж Міллер.

Фуріоза вже готова підкорити кінотеатри, і ми не можемо дочекатися, коли зможемо відчути адреналін разом з нею. Долучайтеся до нас, аби взяти участь у цій захоплюючій пригоді разом з Фуріозою!

Джерело: https://www.firstshowing.net/2024/must-watch-trailer-2-for-furiosa-a-mad-max-saga-with-anya-taylor-joy/

Прокрутити вгору