Головна » Байопік Боба Ділана з Тімоті Шаламе у головній ролі: Усе, що відомо про фільм

Байопік Боба Ділана з Тімоті Шаламе у головній ролі: Усе, що відомо про фільм

Байопік Боба Ділана з Тімоті Шаламе у головній ролі (Фото: google)
Байопік Боба Ділана з Тімоті Шаламе у головній ролі (Фото: google)

Поглибтеся у світ кіно разом із нами та дізнайтеся про новий проект, який вже зараз обговорюється на всіх кінофестивалях.

Рекомендації Кіно Клубу: Оголений Джон Сіна вручив нагороду “Оскар-2024” за найкращі костюми

Знайомство з “A Complete Unknown”

Актор Тімоті Шаламе продовжує підкорювати світ кіно. Після успішних виступів у мюзиклі “Вонка” та фільмі “Дюна”, він зайнявся новим проектом – біографічним фільмом “A Complete Unknown”. Цей фільм розповідає історію легендарного музиканта Боба Ділана, і він увійде в історію як ще один незабутній твір Шаламе.

Режисер та початок зйомок

Знімальний процес фільму розпочався в лютому поточного року під керівництвом американського режисера Джеймса Мангольда, відомого своїми роботами “Росомаха”, “Ford проти Ferrari” та “Індіана Джонс та колесо долі”. Початково анонс фільму відбувся ще у 2020 році, і з тих пір його виробництво було відкладено кілька разів через різні обставини, включаючи пандемію та страйк акторів та сценаристів у 2023 році.

Зображення Боба Ділана

Перші знімки зі зйомочного майданчика, які потрапили в пресу, показують Шаламе у ролі молодого Боба Ділана. Він одягнутий у вельветовий піджак, в’язаний шарф, джинси та потерті шкіряні черевики – точно так, як це було у Ділана у його 20 років. За костюмами до фільму відповідає Аріанна Філліпс, яка вже мала досвід роботи над стрічкою Квентіна Тарантіно “Одного разу… в Голлівуді”.

Байопік Боба Ділана з Тімоті Шаламе (Фото: GQ)

Музичні елементи та перегуки до реальності

Шаламе збирається співати у фільмі, і для підготовки до цього він навіть звернувся до Остіна Батлера, який зіграв Елвіса Преслі у фільмі “Елвіс”.

“Фактично я працював з усією його командою над моєю підготовкою до ролі Боба Ділана”, – розповів Шаламе. “У мене був чудовий тренер з діалекту, тренер з вокалу та тренер з рухів. Я просто побачив, як Батлер відданий цій справі, і зрозумів, що мені потрібно посилити вокальну складову ролі”.

Сюжет та відтворення епохи

Події фільму розгортаються у 1960-ті роки та показують шлях Боба Ділана від фолк-виконавця до рок-зірки. У фільмі також з’являться такі відомі музиканти тогочасної рок-сцени, як Джонні Кеш, Джоан Баез та Піт Сігер.

Заключні деталі

Фільм “A Complete Unknown” обіцяє стати захоплюючим кінопроектом, який зробить глибокий зоровий вплив на глядачів. З нетерпінням чекаємо на його реліз та можливість насолодитися талантом Тімоті Шаламе в новому образі.

Прокрутити вгору