Головна » Вихід 5 сезону серіалу “Шерлок” затягується лише однією проблемою

Вихід 5 сезону серіалу “Шерлок” затягується лише однією проблемою

Вихід 5 сезону серіалу "Шерлок" (Кадр з фільму)
Вихід 5 сезону серіалу “Шерлок” (Кадр з фільму)

Серіал «Шерлок», адаптація BBC книг сера Артура Конан Дойла про Шерлока Холмса, отримує багато любові, і люди говорять про нього все більше і більше тепер, коли шоу вийшло в ефір на Hulu.

Читайте також: Фентезі серіали 2023 року, які варто подивитись

Серіал був створений Стівеном Моффатом і Марком Гетіссом і транслювався протягом чотирьох сезонів з 2010 по 2017 рік. Сценаристи часто відповідають на запитання про потенційний 5 сезон, і нещодавно Гетісс звернувся до ідеї фільму. За його словами, такий проект можливий, але є одна проблема – зібрати весь акторський склад.

Вихід 5 сезону серіалу “Шерлок” (Кадр з фільму)

«Ми хотіли б зняти фільм, але дуже важко зібрати всіх разом», — сказав Гатісс в інтерв’ю Deadline.

Гаттіс також додав, що якщо ми хочемо отримати остаточну відповідь, нам доведеться запитати зірок шоу, Бенедикта Камбербетча (Шерлок Холмс) і Мартіна Фрімена (Джон Вотсон).

Люди думають, що можна просто змахнути чарівною паличкою. Неймовірно складно зацікавити людей і знімати фільми. Я пам’ятаю, як розмовляв з Едгаром Райтом про Людину-мураху, якій він присвятив вісім років свого життя, а потім не присвятив. Вісім років – це трохи менше десяти років.

У 2021 році Камбербетч сказав: «Ніколи не кажи ніколи», коли його запитали про повернення до ролі Шерлока. Однак актор, схоже, не мав особливих надій знову зіграти культового персонажа.

Прокрутити вгору