Головна » Фільм «Міністерство неджентльменської війни»: Дата виходу у цифрі

Фільм «Міністерство неджентльменської війни»: Дата виходу у цифрі

Фільм «Міністерство неджентльменської війни» (Фото: google)
Фільм «Міністерство неджентльменської війни» (Фото: google)

Шанувальники кінематографа і шанувальники стилю Гая Річі давно чекали на його нову роботу. І ось виходить фільм «Міністерство неджентльменської війни».

Цей проект обіцяє вибухову суміш гумору, екшену та харизматичних персонажів, які стали візитною карткою творчості режисера. Принаймі, так вказують відгуки критиків. Преса вже встигла подивитись новий бойовик Гая Річі «Міністерство неджентльменської війни», в якому Кавілл зіграв головну роль разом з Ейсою Гонсалес та дала свою оцінку цій роботі.

Незважаючи на те, що «Міністерство у справах неджентльменів» щойно вийшло на екрани, вам може бути цікаво, коли фільм можна буде подивитися вдома. І відповідь вже є!

Згідно з офіційними джерелами, дата цифрового релізу “Міністерства у справах неджентльменів” вже визначена. Фільм буде доступний для онлайн-перегляду вже через кілька тижнів після прем’єри в кінотеатрах. Онлайн-реліз очікується 10 травня 2024 року, тобто через три тижні після виходу на великий екран.

Це чудова новина для тих, хто не може дочекатися, щоб побачити новий бойовик Гая Річі. Цифровий реліз дозволить глядачам насолоджуватися фільмом у будь-який зручний час, не виходячи з дому.

Крім того, цифровий реліз часто супроводжується бонусним контентом, який включає інтерв’ю з акторами, за лаштунками тощо, що додає цінності шанувальникам зірок та режисеру. Таким чином, доступним стане не тільки сам фільм, а й унікальні матеріали, які занурюють глядачів у світ його створення.

Прокрутити вгору