Головна » Фільм “Міністерство неджентльменської війни” Гая Річі: Рецензії

Фільм “Міністерство неджентльменської війни” Гая Річі: Рецензії

Фільм "Міністерство неджентльменської війни" Гая Річі: Рецензії (Фото: google)
Фільм “Міністерство неджентльменської війни” Гая Річі: Рецензії (Фото: google)

Незабаром на великі екрани повернеться Генрі Кавілл, який залишив роль Супермена в кіновсесвіті DC і Геральта в серіалі «Відьмак». І це буде більш гучне повернення, ніж Аргайл.

Читайте також: 4 сезон серіалу “Відьмак” від Netflix: актори підтвердили учать

Преса вже подивилася новий бойовик Гая Річі «Міністерство неджентльменської війни», в якому Кавілл зіграв головну роль разом з Ейсою Гонсалес. На думку критиків, фільм виявився чи не найкращим у кар’єрі режисера. Відзначається гумор, екшн, персонажі. При цьому деякі лаяли картину за відсутність нововведень.

Фільм “Міністерство неджентльменської війни” – це захоплююче заняття.

Адреналінові американські гірки, які занурюють глядачів у вихор подій. Ретельно поставлені бойові сцени та приголомшливий акторський склад створюють атмосферу хоробрості.

Смішно і агресивно смішний, один з кращих фільмів Гая Річі.

Голлівудська ручка

Незважаючи на те, що «Міністерство неджентльменської війни» Гая Річі не стоїть на одному рівні з класичними пригодницькими фільмами про Другу світову війну, його варто подивитися, щоб побачити, як Алан Рітчсон розв’язує кривавий хаос.

Джеймс Хенкок

Міністерство неджентльменської війни не таке хороше, як мені хотілося б. Незважаючи на деякі кумедні моменти та дотепність, фірмовий талант Річі тут здається розмитим. Крім непереборної естетики, інновацій мало. Однак погляньте і вирішуйте самі!

Лейн Міллс

Фільм “Міністерство неджентльменської війни”: Сюжет

Сюжет “Міністерство неджентльменської війни заснований на книзі Деміена Льюїса 2015 року та натхнений реальними подіями часів Другої світової війни. У центрі сюжету – агент секретної організації на чолі з прем’єр-міністром Вінстоном Черчиллем та Яном Флемінгом. Розповідь йде про одну зі спецслужб Великої Британії часів Другої світової війни – “Управління спеціальних операцій”, що безпосередньо займалося проведенням розвідувальних і спеціальних операцій, а також диверсій на території окупованої Європи та згодом Південно-Східної Азії. Секретний загін використовує досить радикальні та жорстокі методи.

Офіційний трейлер

Головні ролі отримали Генрі Кавілл (“Людина зі сталі”, “Агенти А.Н.К. Л.”, “Відьмак”, “Енола Холмс”), Ейса Гонсалес (“Форсаж: Хоббс і Шоу”, “Аферистка”, “Годзілла проти Конга”), Алан Рітчсон (серіали “Титани”, “Річер”), Алекс Петтіфер (“Супер Майк”, “Страшенно красивий”), Генрі Голдінг (“Джентльмени”, “Шалено багаті азійці”), Гіро Файнс-Тіффін (франшиза “Після”), Тіль Швайґерт (“Достукатись до небес”, “Безславні виродки”) інші.

Прем’єра бойовика відбудеться 17 квітня 2024 року.

Прокрутити вгору