Головна » Мультфільм “Шрек 5”: касові збори перевидання сиквела обійшли новинки Pixar

Мультфільм “Шрек 5”: касові збори перевидання сиквела обійшли новинки Pixar

Мультфільм "Шрек 5" (фото: google)
Мультфільм “Шрек 5” (фото: google)

Популярний анімаційний фільм «Шрек 2» повернувся на великий екран на честь свого 20-річчя і не тільки порадував старих шанувальників, а й, схоже, завоював нових глядачів.

Читайте також: Найкращі сімейні фільми 2022 року, для родинного перегляду

Згідно з останніми даними, за перші вихідні перевидання цієї веселої пригоди зібрало в США вражаючу суму в 1,35 мільйона доларів. Сиквел “Шрека” зміг перевершити в прокаті такі фільми Pixar, як “Я червонію”, “Лука” і “Душа” за весь період їх прокату. Однак ці фільми вийшли відразу на Disney+ у рідному регіоні.

Світові касові збори другого “Шрека” зараз становлять понад 936 мільйонів доларів.

20 років тому «Шрек 2» став справжнім хітом і завоював безліч нагород і визнань. Його гумор, чудові персонажі та проникливі коментарі про сучасну культуру зробили його класиком жанру. Повернення цього мультфільму на великі екрани у 2024 році стало своєрідною даниною поваги. А ще – явною спробою привернути увагу нового покоління до франшизи.

Одним із ключових факторів успіху перевидання стало бажання глядачів зануритися в ностальгічну атмосферу та зустрітися з улюбленими героями на великому екрані. Багато шанувальників «Шрека» по всьому світу з нетерпінням чекають п’ятої частини, і, схоже, її чекає великий успіх.

Незважаючи на конкуренцію з іншими фільмами, які також привернули увагу кіноманів, «Шрек 2» з часом продемонстрував свою неперевершену привабливість і стійкість.

Прокрутити вгору