Головна » Фільм “Ліга справедливості 2” все ще може вийти на екрани

Фільм “Ліга справедливості 2” все ще може вийти на екрани

Фільм "Ліга справедливості 2" все ще може вийти на екрани (Фото: google)
Фільм “Ліга справедливості 2” все ще може вийти на екрани (Фото: google)

Творець DCEU Зак Снайдер готовий завершити свою сагу про Лігу справедливості в іншій формі після офіційного закриття свого оригінального кінематографічного всесвіту.

Читайте також: Витік Marvel про сюжет фільму “Фантастична четвірка”: Деталі

У 2021 році на екрани вийшов фільм «Ліга справедливості» Зака Снайдера, коли режисер нарешті зміг показати світові оригінальну версію свого кросовера DC. Однак, незважаючи на те, що Warner Bros. не має наміру продовжувати плани Снайдера щодо DC, за останні кілька років він отримав великий поштовх, щоб завершити свою сагу про Лігу справедливості.

В останньому номері журналу Empire Снайдера запитали, чи хотів би він покінчити з «Лігою справедливості 2» і «Лігою справедливості 3» в анімації, якби йому дали таку можливість. Хоча на даний момент нічого не робиться, Снайдер поділився наступним про можливе продовження:

Так, безумовно. Це було б весело. Це було б круто.

Не схоже, що Снайдер зараз активно наполягає на завершенні своєї саги DC. І це враховуючи, наскільки він зайнятий своєю новою франшизою Rebel Moon. Проте режисер завжди відкрито говорив про свій інтерес до сюжетної арки DCEU, яку він так і не встиг закінчити.

Що було б у «Лізі справедливості 2 і 3» Зака Снайдера?

Хоча плани щодо фільмів «Ліги справедливості 2» та «Ліги справедливості 3» були окреслені. Проте не все було остаточно завершено, оскільки сиквели формально не отримали зелене світло, коли Снайдер спочатку працював над кінематографічним всесвітом. 

Фільм “Ліга справедливості 2” була б зосереджена на героях, які мають справу з Лексом Лютором та його бандою лиходіїв. І це до того, як Дарксайд уб’є Лоїс Лейн. Смерть Лоїс — це те, що призведе до того, що Супермен буде зіпсований рівнянням Антижиття і визначить майбутнє, відоме як Кошмар.

У «Лізі справедливості 3» Снайдер планує дослідити антиутопічне майбутнє, з яким зіткнуться герої, коли Дарксайд налаштував Супермена проти людства. Однак Флешу все одно вдається повернутися в минуле і тим самим не дати майбутньому здійснитися. Трилогія «Ліга справедливості» в кінцевому підсумку закінчилася тим, що весь всесвіт DC вступив у боротьбу з Дарксайдом і його армією Апоколіпса. При цьому весь цей час існував таємний лиходій.

З огляду на те, що на горизонті з’явиться перезапуск всесвіту DC Джеймса Ганна, малоймовірно, що історія Ліги справедливості Снайдера буде завершена в осяжному майбутньому. Однак ідея завершити його в анімації була б набагато реалістичнішою, ніж у «живому» виконанні.

Прокрутити вгору