Головна » Перезапуск DC Universe Джеймса Ганна: перші подробиці

Перезапуск DC Universe Джеймса Ганна: перші подробиці

Перезапуск DC Universe Джеймса Ганна
Перезапуск DC Universe Джеймса Ганна

Перший серіал для сервісу Max, випущений DC Studios, відрізнятиметься від того, що було задумано спочатку після оголошення плану перезапуску Джеймса Ганна.

Співгенеральний директор DC Studios Джеймс Ганн опублікував оновлення деяких шоу DCU у соціальних мережах. У своєму повідомленні режисер підтвердив, що студія зніматиме «Супермена» та «Миротворця» [2 сезон] одночасно:

Так, ми будемо знімати «Супермена» і «Миротворця» одночасно; Так, я написав сценарій для всіх епізодів; Але ні, в інтересах шоу я не зможу зрежисувати їх усіх (лише деякі).

Бос DCU пояснив, що серіал з Віолою Девіс у ролі Аманди Уоллер — «Воллер» — все ще в розробці, а Джеремі Карвер і Крістал Генрі «наполегливо працюють, щоб писати великі речі». Але оскільки “страйки вплинули на графік”, “Воллер” тепер вийде після проекту з Джоном Сіною;

Так, Воллер все ще в роботі, а Джеремі та Крістал наполегливо працюють, щоб написати великі речі, але на графік вплинули страйки, тому Воллер вийде після Миротворця.

Спочатку очікувалося, що Воллер вийде до другого сезону «Миротворця», тоді як Ганн зосередився на розробці «Супермена». Тобто змінилася перша серія з живими акторами.

Однак це буде не перше шоу від DC Studios, оскільки прем’єра мультсеріалу «Монстри Коммандос» відбудеться наприкінці 2024 року. Приблизно в цей же час очікується серіал «Пінгвін», спін-офф «Бетмена».

Усі п’ять серіалів DCU, анонсованих на даний момент:

  • 2 сезон серіалу «Миротворець»;
  • Уоллер;
  • «Зелені Ліхтарі»;
  • Бустер Голд;
  • «Втрачений рай».

Повністю новий всесвіт DC розпочнеться у фільмі «Супермен», який вийде в кінотеатрах у липні 2025 року.

Оголений Джон Сіна вручив нагороду “Оскар-2024” за найкращі костюми

Прокрутити вгору