Головна » Перший кадр фільму «Громовержці» з’явився у мережі

Перший кадр фільму «Громовержці» з’явився у мережі

Перший кадр фільму «Громовержці»
Перший кадр фільму «Громовержці»

Зйомки фільму «Громовержці» від Marvel Studios офіційно розпочалися, і ми маємо незвичайний закулісний погляд на нього.

Флоренс П’ю, яка грає роль Олени Бєлової, поділилася в соціальних мережах відео, на якому вона ходить по знімальному майданчику в костюмі учасниці Thunderbolts. Вона не тільки показала, як ведеться робота над проектом, а й представила деяких членів знімальної групи. Серед них і режисер Джейк Шраєр (“Сварка”).

Весь цей час П’ю жартує, що не може вимовити назву проекту, над яким вони зі Шраєром працюють, хоча на режисерському кріслі можна побачити оновлений логотип фільму за коміксами «Громовержці».

Перший кадр фільму «Громовержці»:

До акторського складу також увійшли Себастьян Стен, Девід Харбор, Джулія Луї-Дрейфус, Вайт Рассел, Ханна Джон-Кеймен та Ольга Куриленко. Фільм зіткнувся з безліччю проблем ще до початку виробництва. Спочатку зйомки мали розпочатися влітку 2023 року, але страйк акторів не затримав плани. Пізніше було прийнято рішення переробити сценарій, що призвело до чергової затримки.

Після кількох змін у датах випуску Thunderbolts тепер готовий вийти в кінотеатрах 2 травня 2025 року. Нещодавно фільм зайняв місце «Фантастичної четвірки», яку перенесли.

Рейтинг найдорожчих акторів 2023 року за підсумками Forbes

Прокрутити вгору