Головна » Великі фільми Disney у 2024 році: підтверджено 6 стрічок

Великі фільми Disney у 2024 році: підтверджено 6 стрічок

Disney, безсумнівно, сподівається, що 2024 рік стане одним із найбільших і найприбутковіших для компанії за останній час. Наразі компанія має шість великих фільмів, які можуть допомогти їй досягти успіху.

«Мишачий дім» добре відомий своїми анімаційними фільмами та дорогими блокбастерами, тому глядачі можуть очікувати побачити кілька подібних фільмів протягом року. На презентації акціонерів Disney в березні було виділено шість проектів різних студій, на які робиться особлива ставка.

Планета мавп 4: Королівство планети мавп – 9 травня 2024 року

Продовження фільму «Планети мавп» від 20th Century Studios з Фреєю Аллен у головній ролі відбувається приблизно через 300 років після правління Цезаря. М’яке перезавантаження теоретично може призвести до нової трилогії.

Новий лідер мавп на ім’я Проксімим Цезар продовжує спадщину героя Енді Серкіса з попередньої трилогії «Планета мавп», використовуючи своє вчення поза контекстом, щоб побудувати своє панування терору над іншими кланами мавп.

Думками навиворіт 2 – 13 червня 2024 року

Несподіване продовження від Pixar, яке є частиною нового підходу Disney з акцентом на популярні франшизи.

Дія сиквела року розгортатиметься через кілька років після оригіналу і познайомить як мінімум з трьома новими емоціями, з якими доведеться зіткнутися Райлі Андерсен: тривогою, заздрістю та збентеженням.

Дедпул і Росомаха – 25 липня 2024 року

Єдиний повнометражний фільм Marvel Studios, який вийде у 2024 році, нарешті познайомить MCU з Вейдом Вілсоном, якого грає Райан Рейнольдс, та Логаном (він же Росомаха) Г’ю Джекмана.

Дебютний тизер-трейлер фільму став найпопулярнішим за всю історію: за перші 24 години після виходу під час Супербоула він зібрав 365 мільйонів переглядів. Щоправда, враховували погляди на самому Суперкубку, що не зовсім справедливо.

Як випливає з назви, «Дедпул і Росомаха» присвячений двом улюбленим персонажам, які взаємодіють з Управлінням зміни часу (TVA), яке було представлено в серіалі «Локі».

Чужий: Ромул – 15 серпня 2024 року

Фільм поверне глядачів до однієї з найбільш культових франшиз жахів усіх часів, коли він вийде наприкінці літа. Режисер обіцяє, що ми побачимо щось схоже на оригінальні фільми. Ви можете побачити це у трейлері.

Дія фільму відбувається між першими двома частинами серії, «Чужий» (1979) та «Чужі» (1986), а головні ролі виконали Кейлі Сапені та Ізабела Мерсед.

Ваяна 2 – 26 листопада 2024 року

У сиквелі «Ваяни» повернуться Джулія Кравальо в ролі Моани та Дуейн «Скеля» Джонсон у ролі Мауї. Анонс був досить несподіваним, враховуючи, що ремейк першої частини знаходиться в розробці.

У майбутньому мультфільмі пара вирушить у подорож через море до Океанії.

Муфаса: Король Лев – 19 грудня 2024 року

Ремейк «Короля Лева» вийшов у 2019 році, ставши неймовірно успішним у прокаті. Майбутній фільм про Муфаса стане приквелом до рімейку з використанням тієї ж фотореалістичної комп’ютерної графіки.

Сюжет розповість про те, як Муфаса прийшов до влади, показавши події, які призвели до появи «Короля Лева». Швидше за все, приквел збере непогано, враховуючи сезон відпусток та відсутність великих конкурентів.

Український фільм “Я, Побєда і Берлін” вийшов у кінотеатрах: Огляд кінострічки

Прокрутка до верху