Головна » Лінда Гамільтон щодо повернення у фільмі “Термінатор 7”

Лінда Гамільтон щодо повернення у фільмі “Термінатор 7”

Лінда Гамільтон щодо повернення у фільмі "Термінатор 7" (Фото: google)
Лінда Гамільтон щодо повернення у фільмі “Термінатор 7” (Фото: google)

Зірка фільму “Термінатор: Темна доля” Лінда Гамільтон розповіла про можливе повернення до франшизи. А шанувальникам серіалу взагалі не варто плекати надії.

Читайте також: Фільм “Термінатор 2: Судний день”: За допомогую ШІ створили аніме

The Hollywood Reporter поговорив з актрисою про її кар’єру. Гамільтон запитали, що більш імовірно: повернутися в ролі Сари Коннор або написати сценарій для наступного «Термінатора»? Вона вирішила пожартувати і сказала:

Штучний інтелект пише наступний фільм про Термінатора. І вони вбивають мене ще до того, як ми почнемо. Це в кращому випадку.

Попросивши творчу групу позбутися її персонажа, вона продовжила пояснювати свої міркування. Під час цього вона зазначила, що їй не особливо подобається фільм «Термінатор: Темна доля».

Я дуже рада повернутися. Мені сподобався [режисер Тім Міллер], я люблю своїх жінок [Маккензі Девіс і Наталію Рейєс], і хоча я не можу сказати, що мені подобається цей фільм, це тому, що я була дуже прив’язана до нього. Я бачила фільм лише один раз. Я подумала, що це занадто швидко. Але ми зробили так багато хорошої роботи, і це був найкращий час у моєму житті і найгірший час у моєму житті водночас.

Мені було 63 роки, чи скільки б мені не було – це була найважча зйомка. Кожен день це було схоже на тріатлон: «Зараз ми дві години будемо плавати, а потім дві години бігати». За час зйомок я прочитала 40 книг. Це було все, що я могла робити: лягти і почитати, направити свій розум кудись в інше місце і відпочити тілу.

Гамільтон далеко не вперше висловлює таку думку про майбутнє франшизи. На початку цього року вона розповіла, що не готова повертатися до “Термінатора” в майбутньому. Власне, актриса розкритикувала тенденцію в Голлівуді, пов’язану з перезавантаженнями, сподіваючись на нові історії.

Чи буде ще один фільм про Термінатора-покаже лише час!

Прокрутити вгору