Головна » Касові збори фільму “Падіння імперії” стали рекордними для А24

Касові збори фільму “Падіння імперії” стали рекордними для А24

Касові збори фільму "Падіння імперії" стали рекордними для А24 (Фото: google)
Касові збори фільму “Падіння імперії” стали рекордними для А24 (Фото: google)

«Падіння імперії» (громадянська війна) лідирує цими вихідними, показавши цифри, кращі за прогнози аналітиків.

Фільм А24 викликав фурор, показавши найбільший запуск для студії. Політична драма з Кірстен Данст у головній ролі зібрала вражаючі 25,7 мільйона доларів за такий жанр лише у США. Це дозволило нам зайняти лідируючу сходинку за касовими зборами.

Читайте також: Новинки фільмів 2024 року, які вже вийшли на великий екран

При цьому аналітики прогнозували старт від 15 до 20 мільйонів у домашньому прокаті, але позитивні відгуки та вдала реклама допомогли зібрати більше. Крім того, проекту допомогло перенесення на цілий рік.

Бюджет фільму становив 50 мільйонів доларів, що зробило його найдорожчим фільмом A24. Судячи з усього, його вдасться швидко окупити, оскільки проект продавався на інші ринки.

Нагадаємо:

“Падіння імперії: Громадянська війна” – це драматичний фільм, що вийшов у 2024 році з Кірстен Данст у головній ролі. Стрічка розповідає про складні події в країні, яка опинилася на межі громадянської війни. Головна героїня, зіграна Кірстен Данст, стикається з важливими моральними і етичними виборами під час цих небезпечних часів. Фільм відзначається напруженим сюжетом, запаморочливими діалогами та вражаючими акторськими виступами, що робить його одним з найцікавіших кінопроектів року.

Офіційний трейлер

Прем’єра фільму в кінотеатрах відбулася 12 квітня 2024 року.

Прокрутити вгору