Головна » Фільм з Брюсом Віллісом став популярним на Netflix

Фільм з Брюсом Віллісом став популярним на Netflix

Фільм з Брюсом Віллісом став популярним на Netflix (Фото: google)
Фільм з Брюсом Віллісом став популярним на Netflix (Фото: google)

Супергеройський фільм М. Найта Ш’ямалана вартістю 247 мільйонів доларів став хітом потокового передавання та увійшов до десятки найпопулярніших фільмів Netflix у світовому чарті.

Відразу після успіху блокбастера «Шосте почуття» Ш’ямалан випустив похмурий, нетрадиційний супергеройський фільм «Незламний» у 2000 році з Брюсом Віллісом та Семюелем Л. Джексоном у головних ролях. Незважаючи на те, що фільм зібрав солідні 248 мільйонів доларів у світовому прокаті, Ш’ямалану знадобилося часу до 2016 року, щоб знову відвідати світ «Незламного», коли він випустив секретне продовження «Спліта». У цьому фільмі Джеймс МакЕвой зіграв людину з безліччю особистостей, одна з яких надлюдина.

Фіналом трилогії Ш’ямалана став фільм «Скло», який вийшов незабаром після цього у 2019 році і також мав успіх у прокаті, зібравши 247 мільйонів доларів. Тепер фільм став хітом на Netflix, досягнувши 4-го місця у світовому чарті за останній тиждень (1-7 квітня 2024 року). Згідно з самим стрімінгом, за перший тиждень на сервісі проект переглянули 13,4 мільйона годин із загальною кількістю 6,2 мільйона переглядів.

«Незламний» міг би залишитися окремим фільмом, але Ш’ямалан здивував і порадував глядачів, коли зв’язок між двома фільмами був виявлений у сцені після титрів «Спліта». Відновивши свою любов до пари Вілліс-Джексон, Ш’ямалану нічого не залишалося, як завершити трилогію, повернувши МакЕвой, Аню Тейлор-Джой і Сару Полсон.

«Ворт» поставив дуже нетрадиційний і дещо суперечливий кінець сазі, і навряд чи в майбутньому буде продовження історії. Сам Ш’ямалан закрив двері для сиквела, заявивши, ще у 2018 році, що не зацікавлений у тому, щоб знову повертатися до цього всесвіту. Він сказав:

Я не хочу щось переживати заново і не хочу бути опортуністом, це не ті стосунки, які я маю з аудиторією, до яких я прагну. Хотілося б, щоб вони знали, що отримають оригінальний трилер.

Ш’ямалан завжди вмів змінити свою думку і придумати нову главу в історії Незламного. На жаль, фільм довелося б знімати без Вілліса, який пішов з акторської кар’єри, оскільки страждає на афазію.

Прокрутити вгору